Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÉ SVIETIDLÁ COCO

ZÁVESNÉ SVIETIDLÁ COCO | Dutchbone

Elegantná kupolová závesná lampa v troch prevedeniach

Závesná lampa Coco prichádza v troch rôznych verziách, no všetky jednoznačne nesú rovnaké gény, v podobe kupolovitého tvaru a „čiapky“ z pravého mangovníkového dreva. Táto lampa funguje výborne v kombinácií všetkých troch prevedení, no rovnako aj samostatne. Medená verzia má veľmi unikátny povrch vytvorený „opáleným“ efektom medi. V kombinácií dvoch prírodných materiálov, medi a dreva, pôsobí prirodzene a štýlovo. V čiernom prevedení Coco vyzerá distingvovane a elegantne, najmä vďaka vysokému lesku. Inšpiráciu pre túto verziu našli dizajnéri Dutchbone v obľúbenej Indii. Slonovinové prevedenie s vysokým leskom v kombinácií s drevom v šedom odtieni presvetlí váš interiér a dodá mu útulný ráz.

ROZMERY

Š34 X H X V110 CM,

2.4 KG

MATERIÁLY

železné tienidlo s masívnym drevom z mangovníka. železná krytka 10x5 cm (Ø x V) ,drevený alebo čierny vrch, Čiernobiely textilný PVC kábel, výškovo nastaviteľný. zdroj:. E27, max 11 watt CFL

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_coco pendant lamp_roomfactory_Det1

drevo z mangovníka

dutchbone_coco pendant lamp_roomfactory_Det2

masívne železné tienidlo

dutchbone_coco pendant lamp_roomfactory_Det3

železná krytka

dutchbone_coco pendant lamp_roomfactory_Det4

3 farebné prevedenia

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!