Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÉ SVIETIDLO COIL

ZÁVESNÉ SVIETIDLO COIL | Dutchbone

Elegancia odetá do industriálneho šatu

Zdá sa vám byť kombinácia priemyselného dizajnu s nádychom elegancie nereálna? Závesné svietidlo do kuchyne Coil vás presvedčí o opaku.Svojimi prepracovanými detailmi v mosadznej farbe a s hliníkovým tienidlom pôsobí robustne. Jej industriálny charakter dopĺňa zaujímavý dizajnový prvok – matice a skrutky. Interiéru však zároveň dodá eleganciu a naštartuje vašu kreativitu. Jeho autentické farebné prevedenie podporí chuť do jedla a vyčarí dobrú náladu vašich hostí.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

tienidlo z hliníka s prášovo nanesenou farbou, železné detaily v mosadznej úprave, zdroj: E27, MAX. 25 WATT ŽIAROVKA, MAX. 13 WATT ÚSPORNÁ ŽIAROVKA, MAX. 4 WATT LED DIÓDA, ENERGETICKÁ TRIEDA: A ++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_coil-pendant-lamp_roomfactory_Det1

detaily v mosadznej farbe

dutchbone_coil-pendant-lamp_roomfactory_Det2

dve farebné prevedenia

dutchbone_coil-pendant-lamp_roomfactory_Det4

industriálny dizajn

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!