Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÉ SVIETIDLO DOPPIO

ZÁVESNÉ SVIETIDLO DOPPIO | Dutchbone

Visiaca lampa pre dvojnásobnú radosť z jedla

Svietidlá do kuchyne asistujú pri vytváraní a ochutnávke kulinárskych zážitkov. A práve tento prvok bol výzvou pre holandského výrobcu závesného svietidla Doppio, aby mohol kuchárom dopriať dostatok svetla pri varení a hosťom vnímavý pohľad na potešenie na tanieri. Priemyselný dizajn lampy umocňuje povrch ošetrený páleným voskom a patinová úprava robí z každého vyrobeného kúska unikátny, nadčasový model.Zdvojnásobte si potešenie z jedla a posedenie s priateľmi zavesením tohto moderného svietidla nad váš jedálenský stôl a vychutnajte si chvíle pohody a zážitok z gurmánstva.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železné tienidlo a krytka s páleným voskovým povrchom, 110 cm textilný kábel, zdroj: E27, MAX. 40 WATT ŽIAROVKA, MAX. 18 WATT ÚSPORNÁ ŽIAROVKA, MAX. 18 WATT LED DIÓDA, ENERGETICKÁ TRIEDA: A ++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_doppio-pendant-lamp_roomfactory_Det1

industriálny dizajn

dutchbone_doppio-pendant-lamp_roomfactory_Det2

povrchová úprava z páleného vosku

dutchbone_doppio-pendant-lamp_roomfactory_Det3

patinovaná úprava

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!