Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÉ SVIETIDLO VOX

ZÁVESNÉ SVIETIDLO VOX | Dutchbone

Robustná visiaca lampa s nádychom zlata v industriálnom vzhľade

Ak sa radi odlišujete a doprajete si výnimočné kúsky, vedzte, že závesné svietidlo Vox je voľbou náročných milovníkov osvetlenia.Páleným voskom ošetrený železný povrch visiacej lampy umocňuje pocit robustnosti a kontrastná zlatá farba vnútri tienidla zjemňuje jej industriálny vzhľad. Zrejme len ťažko budete hľadať odpoveď na otázku, kam lampu umiestniť: jej univerzálny a súčasne nadčasový dojem jej otvárajú dvere do každého interiéru. Či si ju teda zavesíte nad stôl alebo barový pult, ikonický vzhľad tohto závesného svietidla upúta každé prítomné oko.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železné tienidlo a krytka s práškovo nanesenou farbou a páleným voskovým povrchom, naklápacie tienidlo z vnútra natreté zlatou farbou, 100 cm kábel, zdroj: E27, MAX. 40 WATT ŽIAROVKA, MAX. 15 WATT ÚSPORNÁ ŽIAROVKA, MAX. 15 WATT LED DIÓDA, ENERGETICKÁ TRIEDA: A ++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_vox-pendant-lamp_roomfactory_Det1

kontrastná zlatá farba vo vnútri

dutchbone_vox-pendant-lamp_roomfactory_Det2

pálený voskový povrch

dutchbone_vox-pendant-lamp_roomfactory_Det3

robustný vzhľad

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!