Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÉ SVIETIDLO CAGE

ZÁVESNÉ SVIETIDLO CAGE | WL-Living

Industriálny štýl visiacej lampy, ktorej tienidlo ukrýva kovová klietka

Ak obľubujete industriálny štýl a nadčasové prvky, potom by vo vašej obývačke nemala chýbať visiaca lampa ukrytá v bielej či čiernej klietke. Svietidlá z radu Cage prinášajú lampy v závesnom, stojacom a stolnom prevedení, ktorých zladenie v priestore vytvára netradičnú harmóniu dizajnu a funkčnosti. Variabilita osvetlenia v kombinácii s práškovým nástrekom klietky zachytávajú svetelné momenty v nevídanej kráse a rozmanitosti. Otvoria vám dvere do sveta fantázie, ktorá nepozná hraníc. Dovoľte vašim zmyslom na chvíľu vydýchnuť a nasať novú energiu pohľadom na minimalistické, nadčasové dizajnové svietidlo Cage. Necháme už na vás, aby ste odhalili, koľko skrytej kreativity sa dostane na povrch.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

hliníkové tienidlo s práškovo nanesenou farbou, železná krytka (Ø2 x V2,5 cm) a klietka s mosadznými detailami,130 cm textilný kábel, Zdroj: E27, max. 25 wattová obyčajná žiarovka,max. 13 watt úsporná žiarovka, max. 2 W LEDenergetická trieda: A ++ - E

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_cage-pendant-lamp_roomfactory_det1

mosadzné detaily

white-label-living_cage-pendant-lamp_roomfactory_det2

železná krytka

white-label-living_cage-pendant-lamp_roomfactory_det3

závesné prevedenie

white-label-living_cage-pendant-lamp_roomfactory_det4

industriálny dizajn

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!