Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÉ SVIETIDLO SOLO & SURA

ZÁVESNÉ SVIETIDLO SOLO & SURA | Dutchbone

Minimalistické svietidlo v indickom štýle z palisandrového dreva

Svietidlá Solo & Sura sú malé vo veľkosti ale o to väčšie v štýle! Objímka žiarovky je vyrobená z pravého indického palisandrového dreva, ktorú treba kombinovať so štýlovými žiarovkami. Viete si ich predstaviť niekoľko v rade nad jedálenským alebo pracovným stolom? My áno!

ROZMERY

Š8 X H X V159.5 CM,

0.52 KG

MATERIÁLY

masívny držiak žiaroviek zo sheesham dreva s mosadzným detailom, Železná krytka s matnou, čiernou, práškovo nanesenou farbou, 12x2,5 cm (Ø x V), 170 cm čierny textilný kábel s nastaviteľnou výškou, zdroj: E27, max. 40 w žiarovka, max. 13 w úsporná žiarovka, max. 15 w LED dióda. energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_solo_roomfactory_Det1

železná krytka a výškovo nastaviteľný kábel

dutchbone_solo_roomfactory_Det2

minimalistické svietidlo

dutchbone_solo_roomfactory_Det3

sheesham drevo

dutchbone_sura_roomfactory_Det3

dostupné v dvoch prevedeniach

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!