Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

BAROVÁ A PULTOVÁ STOLIČKA FRANKY

BAROVÁ A PULTOVÁ STOLIČKA FRANKY | Dutchbone

Elegantná barová a pultová stolička s ozdobným prešívaním a oceľovou podnožou

Niekedy prichádza inšpirácia z nevídaných miest. Viete čo inšpirovalo dizajnérov z Dutchbone pri tvorbe stoličky Franky? Predstavte si bejzbalovú rukavicu. Vintage koža a dekoratívne prešívanie o tom hovoria jasne. Táto elegantná stolička skombinovaná s minimalistickou oceľovou podnožou tvorí kúsok elegantného a úžikového dizajnu. Vytvorte si vašu jedáleň s kuchyňou v štýle Franky, prinášame vám barovú, pultovú a jedálenskú verziu tejto jedinečnej stoličky!

vystavené v showroome

ROZMERY

Š50 X H54 X V106 CM,

7.5 KG

MATERIÁLY

Vintage PU koža, škrupina z preglejky s PU penou, hustota 35-40, Čierna lakovaná oceľová konštrukcia, plastové zakončenie nôh, Max. záťaž: 100 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_franky barstool_roomfactory_Det2

stabilná konštrukcia

dutchbone_franky barstool_roomfactory_Det3

ozdobné prešívanie

dutchbone_franky barstool_roomfactory_Det1

Umelá vintage koža

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!