Slovenská premiéra amerického filmu Dámsky klub odštartovala sprievodným podujatím v bratislavskom nákupnom centre Eurovea. Paralelu s populárnou televíznou reláciou Dámsky klub si všimli organizátori z agentúry Be Well Media, ktorí na akciu pozvali mimo iných hostí aj moderátorky tejto rovnomennej relácie. Našou úlohou bolo zabezpečiť podujatiu vstupné priestory s ponáškou na interiéry vyobrazené vo filme. 

 

marianna_durianova_roomfactory

 

damsky_klub_roomfactory_2

 

Vstupný priestor sme spolu so šéfredaktorom magazínu LÁV Radomírom Brhlíkom zariadili v retro štýle obývacej izby. Dominantnými sú komfortné kreslá v príbuzných farebných prevedeniach. Kreslo LAZY M v modrej farbe a ružové kreslo z modelovej rodiny JAEY. Kompozícia je situovaná na modrom koberci MARVEL s retro vzorom. V strede tejto pomyselnej obývačky sa nachádza medený konferenčný stolík CUPD, ktorý je obľúbeným modelom najmä pre svoju variabilitu a materiálové prevedenia. Vďaka trom veľkostným prevedeniam majú naši zákazníci slobodu zariadiť si konferenčné stolíky v rôznej kombinácii.

 

sona_mullerova_roomfactory

 

gizka_sona_mullerova_roomfactory

K nasvieteniu zóny nám pomohli naše obľúbené stojanové lampy TRIPOD. V rámci tejto modelovej rodiny od holandského výrobcu Zuiver máme v ponuke viacero materiálových vyhotovení, ako aj prevedenie stolnej lampy. Ikonický dizajn podnože trojnožky so subtílnymi nohami je doplnený jednoduchým textilným tienidlom kruhového tvaru. Podnož môže byť v prevedení dubovej dýhy, medi, alebo lakovanom farebnom prevedení.

 

damsky_klub_roomfactory_1

 

damsky_klub_roomfactory_3

 

 

Páči sa vám naša práca? Neváhajte nás osloviť na spoluprácu, radi vám pomôžeme.

 

 

Ďalšie realizácie