Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť, ako trikrát počuť. V prípade nákupu stoličiek ako aj iného nábytku to platí azda niekoľkonásobne – lepšie je raz vidieť a vyskúšať, ako prezerať množstvo obrázkov na internete a tápať. Aby sme našim zákazníkom vedeli čo najlepšie vyhovieť, práve z tohto dôvodu sme pre vás otvorili nový showroom.

Nachádza v Bratislave na rohu ulíc Grösslingová a Ulica 29. augusta a máme v ňom pre Vás prichystaných vyše 40 modelov našich najobľúbenejších dizajnových stoličiek. Vyskúšať si môžete rôzne obľúbené modely od čalúnených, cez polypropylénové, od jedálenských až po barové. K dispozícii máme množstvo vzorkovníkov materiálov aj textílií čalúnenia, takže naši zákazníci dostanú reálny obraz, ako môže ich budúci nábytok vyzerať. Ak majú preferenciu viacerých modelov a nevedia sa rozhodnúť, nie je nič lepšie ako modely na vlastnej koži vyskúšať. Umiestniť vedľa seba a porovnať, vyskúšať pri stole, premerať výšky, šírku a opäť sa posadiť.

Pre náročnejších klientov máme k dispozícii obsiahle katalógy od výrobcov, ktorí umožňujú aj zákazkovú výrobu. Ak by ste teda u nás nenašli model, ktorý by spĺňal Vašu predstavu, radi ju spoločne zadefinujeme, následne prehľadáme katalógy a výsledok predstavíme.

V budúcnosti plánujeme rozšírenie do ďalších priestorov v rámci budovy, aby sme mohli zákazníkom ponúknuť čo najviac vzoriek na vyskúšanie.


Neváhajte nás navštíviť, radi Vám s výberom pomôžeme. Tešíme sa na vás!

 

 

 

roomfactory-showroom-01

Podkladom pre bohatú farebnosť vystavovaných stoličiek je kombinácia tmavej antracitovej steny a drevených boxov s dubovou dýhou.

 

roomfactory-showroom-02

Variabilná STOLIČKOVÁ STENA nám umožňuje naplno využívať možnosti priestoru. Vďaka posúvateľným dreveným boxom vieme prispôsobiť výšku pre každú stoličku zvlášť – podľa priestoru, aký potrebuje.

 

roomfactory-showroom-03

Časť “pódium” je v strohom materiálovom prevedení pôvodného betónového stropu a nelakovanej OSB dosky. Mimochodom – za stenou s naším logom sa ukrývajú ďalšie priestory, s ktorými máme ďalšie zaujímavé plány.

 

roomfactory-showroom-04

Výškovým delením showroomu na hlavnú časť a “pódium” vieme navodiť rôznu atmosféru pre rôzne produkty.

 

img_3052
img_3848
img_4368
img_4512

Súčasný priestor si vyžadoval rozsiahlu rekonštrukciu. Tá zahŕňala vyčistenie od starších zavlhnutých omietok a hydroizolačné opatrenia, ktoré zároveň ozdravili celú budovu od stúpajúcej vlhkosti. Následne sa realizovali nové sanačné omietky, zateplenie podlahy a výsledná materiálová a farebná úprava povrchov.

 

Hľadáte kvalitný a dizajnovo netradičný nábytok?

Sme architekti a radi vám s výberom poradíme. Neváhajte nás nezáväzne kontaktovať.

 

Ďalšie realizácie