Zuiver – holandský dizajnový nábytok, showroom v Bratislave.

 

Dovoľte nám predstaviť prvý a v súčasnosti jediný oficiálny showroom pre značku ZUIVER na Slovensku!*

Nachádzame sa na Grösslingovej 58 v Bratislave a máme pre Vás pripravených vyše 100 rôznych modelov, ktoré si môžte osobne pozrieť a vyskúšať. Našu ponuku sme na základe rastúceho dopytu našich zákazníkov rozšírili z pôvodného zamerania na stoličky a kreslá o kompletný sortiment značky ZUIVER. Obľúbenými sú najmä rôzne dizajnové variácie zo zaujímavých materiálových prevedení ako betón, meď a mramor. To všetko vždy s aktuálnými trendmi, v kvalitnom remeselnom spracovaní a za dostupné ceny.

Dizajnové stoličky, stoly, svietidlá, či rôzne zaujímavé a originálne doplnky. Tým je tento holandský výrobca charakteristický a známy po celom svete.

Značku ZUIVER sme do nášho portfólia dizajnového nábytku zaradili práve kvôli jej dizajnovej filozofii, s ktorou sa na 100% stotožňujeme. Za roky spolupráce máme s ľuďmi od Zuiver vybudovaný blízky vzťah, z ktorého sa veľmi tešíme. Vďaka tejto väzbe sa nám príjemne komunikuje a žiadne želanie nám nie je nesplniteľné. Každoročne navštevujeme centrálu severne od Amsterdamu, kde vyberáme najnovšie modely, ktoré následne prinášame a prezentujeme v našom showroome.

* zdroj: https://www.zuiver.com/where-to-buy/

zuiver showroom roomfactory bratislava

Súčasnej kompozícii nášho showroom-u dominuje modrosivá stena s knižnicou HIGH ON WOOD v bielo-drevenom prevedení. Stále obľúbený koberec MARVEL je dnes dostupný v mnohých farebných prevedeniach. Neprehliadnuteľným je isto príručný stolík CUMI v nefalšovanom prírodnom vzhľade.

 

zuiver showroom roomfactory bratislava

Praktický a veľkorysý jedálenský stôl STORM sa vyrába v dvoch veľkostiach. Prevedenie je buď vo vyobrazenom dubovom masíve s dýhovanou stolovou doskou, alebo v lakovanom čiernom prevedení, ktoré krásne ukáže kresbu dreva. Stoličky MIA a BRIT razia cestu súčasnému trendu zamatového čalúnenia.

 

zuiver showroom roomfactory bratislava

Koberce MARVEL a VENUS dávajú základnú “podstavu” jednotlivým prvkom interiéru. Štýlové stoličky NIKKI sú dostupné v rôznych farebných variáciach, či dokonca aj v prevedení kresla, či kancelárskej stoličky. Azda najzaujímavejším prvkom je kruhový stolík MARBLE KING s mramorovou hornou doskou na pomedenej podnoži. Za zmienku stojí aj stolík TWISTED so zaujímavými nohami a odkladacím priestorom.

 

Dizajnove stolicky

Stálicou v našej ponuke je modelová rada stoličiek OMG, ktoré sú neuveriteľne pohodlné a dostupné v mnohých farebných a materiálových variáciach. Neuveriteľne pohodlné kreslo LAZY SACK je zárukou komfortného posedu. Súčasťou nášho sortimentu sú aj rôzne zaujímavé DOPLNKY interiéru – od nástenných hodín, cez vázy až po vankúše a deky.

 

Dizajnovy nabytok Zuiver

Koberec YENGA odhaľuje geometrický vzor na sivom základe. Príručné stolíky WHITE STONE ponúkajú slobodu vo výbere z troch veľkostných prevedení. Ťažko prekonať ich minimalistické materiálové prevedenie – mramorová doska na trojnožke z masívneho dubového dreva. Obľúbenou je aj KOMODA High on Wood v rovnakom minimalistickom dizajne.

 

Dizajnovy nabytok Zuiver

Fantastický pracovný stolík z modelovej rodiny BARBIER je štýlovým doplnkom každého interiéru. Závesné svietidlá GRINGO sú dostupné v dvoch farebných prevedeniach.

 

zuiver showroom roomfactory bratislava

Sortiment vystavených modelov neustále obmieňame, preto nás neváhajte navštíviť a zoznámte sa so svojím obľúbeným kúskom osobne.

 

Neváhajte nás navštíviť, tešíme sa na Vás!

Ako nás nájdete, kadiaľ sa k nám dostať a kde zaparkovať nájdete na podstránke kontakt.

 

Ďalšie realizácie