Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

KOMODA DO OBÝVAČKY GIN

KOMODA DO OBÝVAČKY GIN | Dutchbone

Robustná komoda do obývačky v industriálnom štýle

Komoda Gin, rovnako ako ďalšie produkty z modelového radu Gin, ponúka robustnú oceľovú konštrukciu v kombinácií s príťažlivým jedľovým drevom. Je najmladším členom rodiny, tým, pri ktorom sa nevieme rozhodnúť, čím chce byť. Komodu Gin môžete použiť na obývačkovú stenu, či vo vašej spálni ako komodu pre odkladanie všetkých potrebných vecí. Vyberte si z nízkeho alebo vysokého variantu a dodajte vášmu priestoru industriálny nádych!

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

Konštrukcia a rukoväte z ocele v šedej farbe, Dvere z masívneho jedlého dreva, MDF zásuvky s pevnými jedľovými prednými stranami, Max. zaťaženie: 60 kg

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_gin sideboard_roomfactory_Det1

robustný vzhľad

dutchbone_gin sideboard_roomfactory_Det4

subtílne nohy

dutchbone_gin sideboard_roomfactory_Det5

pevné oceľové rukoväte

dutchbone_gin sideboard_roomfactory_Det6

prírodné jedľové drevo

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!