Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

PLECHOVÁ SKRIŇA DENVER

PLECHOVÁ SKRIŇA DENVER | Dutchbone

Štýlová plechová skriňa vo vintage vzhľade

Trochu exotická a trochu tajomná. Taká je železná skrinka Denver, ktorá zaručene upúta pozornosť. Mriežkované dvierka s jemnými úchytkami nenápadne odhaľujú, čo sa za nimi ukrýva, ale čierna železná konštrukcia navodzuje dojem pevného trezoru. Výrobcovia z Dutchbone aj pri tomto výrobku mysleli na kvalitu a všestranný dizajn. Vybrať si môžete podľa toho, či hľadáte skôr nízku skrinku na odkladanie menších vecí, alebo vysokú skrinku, do ktorej sa toho zmestí viac. Detaily, ako napríklad tenké ozdobné nožičky či jemne obitý povrch, z nej robia takmer starožitnú skrinku. Nie je však problémom predstaviť si ju aj v modernom priestore.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železná skrinka s práškovo nanesenou farbou s patinovaným povrchom, železné dvierka s práškovo nanesenou farbou s mriežkou s diamantovým vzorom, max. nosnosť nízky 40 kg, vysoký 75 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_denver-cabinet_roomfactory_Det1

praktická a dekoratívna skrinka

dutchbone_denver-cabinet_roomfactory_Det2

mriežka s diamantovým vzorom

dutchbone_denver-cabinet_roomfactory_Det3

patinovaný povrch

dutchbone_denver-cabinet_roomfactory_Det4

priehľadné dvierka

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!