Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SKRINKA POD TV NAIROBI

SKRINKA POD TV NAIROBI | Dutchbone

Nadčasová drevená skrinka pod TV vo vašej obývačke

Skrinkou Nairobi pod televízor môžete originálne doplniť skriňu Nairobi s vyvýšeným železným rámom. Skrinka pod televízor je vyhotovená z masívneho mangového dreva, vďaka ktorému vnesie do vášho príbytku príjemné teplo, pohodlie a ozajstný pocit domova. Jej elegantný vzhľad umocňujú štíhle železné rukoväte a praktickú údržbu v okolí skrinky zabezpečí jej nadvihnutý spodok. Jej jedinou nevýhodou je fakt, že odpútava pozornosť od aktuálne sledovaného TV programu. Prajeme vám preto príjemné a nerušené zapozeranie sa na jedinečný kus nábytku vo vašej obývačke.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

Skrinka z akácie, dvere z mangovníka opatrené PU lakom, železné rukoväte a rám s práškovo nanesenou farbou, nastaviteľné plastové ukončenia nôh, max. nosnosť 65 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_nairobi-sideboard_roomfactory_Det1

odolný železný rám

dutchbone_nairobi-sideboard_roomfactory_Det2

robustné prevedenie

dutchbone_nairobi-sideboard_roomfactory_Det3

subtílne úchytky

dutchbone_nairobi-sideboard_roomfactory_Det4

mangovníkové drevo

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!