Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SKRINKA TEXAS

SKRINKA TEXAS | Dutchbone

Multifunkčná industriálna kovová skrinka

Jasne definovaný štíhly vzhľad kovovej skrinky Texas podčiarkujú dvierka s množstvom pravidelných drobných dierok. Svojimi čistými líniami sa jej priemyselný štýl udomácni v pracovnom i súkromnom priestore a stane sa zaujímavým funkčným prvkom, ktorého atraktivitu umocní aj nenápadný magnetický uzáver dvierok. Svojou jednoduchou krásou a nadčasovosťou zapôsobí na vaše zmysly a jediný pohľad na ňu vo vás vzbudí zvedavosť. Táto kovová skrinka však naznačí len obsah svojich útrob. Na otázku, čo ukrýva, už budete musieť hľadať odpoveď sami.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železná skrinka s práškovým náterom a patinovaným povrchom, mriežkované dvierka s uzatváraním na magnet, Štyri pevné police Š80 x V38 cm, Výška medzi policami: cca. 38,5 cm, max. nosnosť 40 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_texas-cabinet_roomfactory_Det1

mriežkované dvierka

dutchbone_texas-cabinet_roomfactory_Det2

magnetické zatváranie

dutchbone_texas-cabinet_roomfactory_Det3

patinovaný povrch

dutchbone_texas-cabinet_roomfactory_Det4

industriálny štýl

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!