Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

BISTRO STÔL MEZZA

BISTRO STÔL MEZZA | Dutchbone

mramorový stôl s francúzskym šarmom

Kombináciu okrúhlej mramorovej dosky so železnou nohou v liatinovej základni prináša stolík Mezza. Nádych francúzskej elegancie s atmosférou kaviarničiek v centre Paríža vnesie do vášho interiéru romantiku a príjemný pulz diania. Spríjemní vaše ničím nerušené chvíle pohody pri šálke čaju či kávy. Drobné detaily, ktoré stolu dodávajú šmrnc precíznosti, zvýraznia jeho ušľachtilý dojem. Nechajte sa okúzliť čarom elegantného stolíka, aby ste sa mohli naplno oddať svojmu obľúbenému zákusku či relaxu s knihou v ruke.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

15 mm mramorová stolná doska, železná noha a liatinová základňa s práškovo nanesenou farbou, max. nosnosť 10-60 kg (od kraja do stredu), Pozn.: MRAMOR JE PRÍRODNÝ PRODUKT A PRETO SA MÔŽE LÍŠIŤ VO FARBE A JE CITLIVÝ NA ZAFARBENIE

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_mezza-bistro-table_roomfactory_Det1

bohato zdobená podnož

dutchbone_mezza-bistro-table_roomfactory_Det2

odolná základňa

dutchbone_mezza-bistro-table_roomfactory_Det3

prírodný mramorový top

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!