Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

DREVENÉ KONFERENČNÉ STOLÍKY ARABICA

DREVENÉ KONFERENČNÉ STOLÍKY ARABICA | Dutchbone

Elegantný konferenčný stolík v troch veľkostiach v orechovej farbe

Keď dizajnéri z Dutchbone cestovali po Ázií, všimli si, že každá malá dedinka má svoj kaviarenský „kút“, kde sa ľudia schádzajú a popíjajú silnú kávu, sediac pri malých stoloch. Jedným z takých je aj konferenčný stôl Arabica. Tento má však jednu zvláštnosť. Rovnako, ako pri stojanovej lampe Arabica, je jedna z troch nôh z kaučukovníka „zakrútená“, čo dodáva tomuto stolu jedinečnosť. Môžete si vybrať z troch veľkostí a výšok, ktoré sa dokonale spájajú v jeden veľký prekrývajúci sa konferenčný stolík.

ROZMERY

Š40-58.5-78 X H X V45-40-35 CM,

1.9-4.2-5.2 KG

MATERIÁLY

9 mm MDF doska stola a okraj z preglejky. lakovaná orechová dýha, nohy z kaučukovníka vo farbe orechu, Max. zaťaženie: 10 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_arabica coffee table_roomfactory_Det3

nohy z kaučukovníka

dutchbone_arabica coffee table_roomfactory_Det1

dostupné v troch veľkostiach

dutchbone_arabica coffee table_roomfactory_Det2

orechová dýha

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!