Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STÔL BRAZA BISTRO

STÔL BRAZA BISTRO | Dutchbone

Nadčasový príručný stolík s tenkou vrchnou doskou a centrálnou nohou

Máte radi romantické momenty a vône sveta? Preneste sa na juh Francúzska a nechajte ožiť príbeh príručného stolíka Braza.Výrazným prvkom tohto dizajnového konferenčného stolíka do obývačky je elegantná tenká vrchná doska z čiernej uhlíkovej ocele potiahnutá borovicovou alebo dubovou dyhou. Táto netypická kombinácia klasického dreva a industriálne pôsobiaceho kovu robí zo stola dych vyrážajúci kúsok.Stolík vďaka svojej centrálnej nohe nevytvára bariéry a poskytuje tak priestor pre nerušený rozhovor. Zlaďte autentickosť a charakter priestoru voľbou farby a tvaru moderného konferenčného stola a nechajte vyniknúť jeho nadčasovosť a jedinečný dizajn.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

5 mm lakovaná stolná doska z uhlíkovej ocele, s borovicovou (čierna) alebo rekultivovanou dubovou (prírodná) dyhou, podstava z uhlíkovej ocele, max. nosnosť 50-150 kg (od kraja do stredu)

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_braza-round-table_roomfactory_Det1

centrálna noha

dutchbone_braza-round-table_roomfactory_Det2

elegantná tenká stolná doska

dutchbone_braza-round-table_roomfactory_Det3

dve farebné prevedenia

dutchbone_braza-round-table_roomfactory_Det4

kruhový alebo hranatý tvar

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!