Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STÔL BRAZA PULTOVÝ

STÔL BRAZA PULTOVÝ | Dutchbone

Nadčasový stôl s tenkou vrchnou doskou a centrálnou nohou

Máte radi romantické momenty a vône sveta? Preneste sa na juh Francúzska a nechajte ožiť príbeh pultového stola Braza.Výrazným prvkom tohto stola na terasu či balkón je elegantná tenká vrchná doska z čiernej uhlíkovej ocele, potiahnutá borovicovou alebo dubovou dyhou. Táto netypická kombinácia klasického dreva a industriálne pôsobiaceho kovu urobí zo stola dych vyrážajúci kúsok.Stolík vďaka svojej centrálnej nohe nevytvára bariéry a poskytuje tak priestor pre nerušený rozhovor. Zvýraznite charakter priestoru a podčiarknite jeho autentickosť voľbou farby a tvaru dizajnového stola tak, aby vynikla jeho nadčasovosť a jedinečný vzhľad.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

5 mm lakovaná stolná doska z uhlíkovej ocele, s borovicovou (čierna) alebo rekultivovanou dubovou (prírodná) dyhou, podstava z uhlíkovej ocele, max. nosnosť 50-150 kg (od kraja do stredu)

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_braza-round-table_roomfactory_Det1

centrálna noha

dutchbone_braza-round-table_roomfactory_Det2

elegantná tenká stolná doska

dutchbone_braza-round-table_roomfactory_Det3

dve farebné prevedenia

dutchbone_braza-round-table_roomfactory_Det4

kruhový alebo hranatý tvar

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!