Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

JEDÁLENSKÝ STÔL CRUDE

JEDÁLENSKÝ STÔL CRUDE | Dutchbone

Štýlový jedálenský stôl z pravého brestového dreva s kovovým rámom

V Každej kolekcii interiérového nábytku nesmie chýbať jednoduchý, krásny drevený jedálenský stôl. V Dutchbone je ním stôl Crude. Charakteristická starožitná vrchná doska z pravého brestového dreva, podporená robustným tmavým železným rámom. Kombinácia tmavého rámu a prírodného teplého dreva je veľmi príjemná na pohľad. Tento reprezentatívny stôl nesmie chýbať vo vašom interiéri!

ROZMERY

Š180-200 X H90-90 X V78-78 CM,

62.50-66.80 KG

MATERIÁLY

32 mm pevný stolík z recyklovaného brestového dreva, ošetrené prírodným náterom, železná podstava s čiernou práškovo nanesenou farbou, Max. zaťaženie: 100 kg, Poznámka: Drevo je kultivované zo starých domov alebo interiérov, Ktoré boli renovované alebo prestavané. To dáva každej stolovej doske jedinečnosť

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_crude table_roomfactory_Det2

recyklované brestové drevo

dutchbone_crude table_roomfactory_Det3

pevná železná podstava s odolnou farbou

dutchbone_crude table_roomfactory_Det1

jedinečnosť každej stolnej dosky

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!