Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

DIZAJNOVÝ KONFERENČNÝ STOLÍK CLASS

DIZAJNOVÝ KONFERENČNÝ STOLÍK CLASS | Dutchbone

Jedálenský a konferenčný stôl z dyhou z akáciového dreva a mosadznou podstavou

Spozorovali sme to nedávno: Zaslúžený návrat klasickej drevenej rybinovej podlahy. Ten vzor, zrnitosť v dreve a spôsob akým svetlo hravo vytvára farebné rozdiely, jednoducho to milujeme. Dizajnérom z Dutchbone sa podarilo tento vzor uplatniť v podobe jedálenského a konferenčného stola s príznačným názvom Class. Výnimočná vrchná doska stola s dyhou z Akácie v kombinácií s podstavou s povrchom starožitnej mosadze vytvára jedinečne pôsobiaci stôl ktorý nesmie chýbať vo vašej obývačke!

ROZMERY

Š120-180-220 X H60-90-90 X V35-75-75 CM,

22-42-51 KG

MATERIÁLY

4 cm stolová MDF doska s akáciovou dýhou, podstava z 20 mm štvorhranného rámu z mäkkej ocele, mosadznej farby so starožitnou úpravou, Max. zaťaženie: 200 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_class coffee table_roomfactory_Det1

dostupný až v troch veľkostiach

dutchbone_class coffee table_roomfactory_Det2

masívna drevená doska na elegantnej podstave

dutchbone_class dining table_roomfactory_Det1

rybí vzor

dutchbone_class dining table_roomfactory_Det3

netradičná oceľová podstava

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!