Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

KONZOLOVÝ STOLÍK DUSTIN

KONZOLOVÝ STOLÍK DUSTIN | Dutchbone

Tradičný vyrezávaný konzolový stolík do predsiene

To, že remeslo má zlaté dno, vie aj tím dizajnérov Dutchbone. Stačí sa pozrieť na konzolový stolík Dustin, ktorého kvalitné remeselné opracovanie je toho dôkazom. Drevený stolík vyniká po oboch koncoch precízne zdobenými botanickými tvarmi. Stáva sa tak výnimočným rezbárskym kúskom štýlovo dopĺňajúcim unikátny nádych manufaktúrnych čias. A hoci jeho funkčnosť a dynamika lákajú k využitiu v dielni šikovného kutila, bola by škoda neprofitovať z jeho premysleného dizajnu vo vašom interiéri.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

40 mm prírodná lakovaná jedľová drevená doska s vyrezávanými koncami, Prírodné lakované jedľové drevené nohy, max. nosnosť 50 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_dustin-console-table_roomfactory_Det1

prírodné jaseňové drevo

dutchbone_dustin-console-table_roomfactory_Det2

vyrezávané botanické tvary

dutchbone_dustin-console-table_roomfactory_Det3

precízne prevedenie

dutchbone_dustin-console-table_roomfactory_Det4

odolná konštrukcia

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!