Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Príručné stolíky Levor

Príručné stolíky Levor | LA FORMA

Set vysokých stolíkov z agátového dreva a cementu

O tom, že život je krajší vo dvojici, svedčí aj elegantná dvojica stolíkov Levor. Ich precízne hrany do seba dokonale zapadajú a ak sa rozhodnú vyniknúť každá po svojom, tvoria harmonický, vzájomne sa dopĺňajúci pár. Úzke, na výšku orientované príručné stolíky sú dizajnovou kombináciou masívneho agátového dreva a stolovej dosky z cementu. Vďaka svojmu prémiovému opracovaniu vám budú robiť radosť v interiéri, no rovnako poslúžia aj na krytých terasách v exteriéri. Ich úložná plocha je pripravená stať sa základom pre kvety i dekorácie a v prípade potreby sa zodpovedne postará i o vaše obľúbené nápoje či snacky.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

Set dvoch stolíkov z masívneho agátového dreva, stolná doska z cementu, vhodné do interiéru aj exteriéru, max. nosnosť 20 kg

AUTOR

LA FORMA

kľúčové vlastnosti

AA1164M43·3C

Jednoduchý kubický dizajn

AA1164M43·3A

Dostupné dve veľkosti

AA1164M43·3C

Cementová horná doska

AA1164M43·3B

Masívne agátové drevo

O výrobcovi

La Forma je španielska nábytkárska firma, fungujúca od roku 1982. Špecializuje sa na rezidenčný dizajnový nábytok v originálnom prevedení a tvaroch. Eklektický dizajn výrobkov sleduje najnovšie trendy a široké produktové portfólio ponúka modely pre celú domácnosť. Od kvalitných jedálenskych stolov, cez skrinky pod tv, až po netradičné dizajnové doplnky.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!