Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

PRÍRUČNÝ STOLÍK GUNNAR

PRÍRUČNÝ STOLÍK GUNNAR | Dutchbone

Elegantný príručný stolík z pravého mramoru

Značka Dutchbone týmto modelom dokazuje, že príručné stolíky môžu byť moderné aj netradičné zároveň. Gunnar svojím štíhlym no pevným telom zapadne k vášmu obľúbenému kreslu lepšie, než si myslíte. A keďže väčšina ľudí umiestňuje príručné stolíky do obývačky, na výber sú dve elegantné farebné kombinácie. Mramorová stolná doska s mramorovou podstavou v bielej farbe je prepojená čiernym oceľovým telom. V tmavozelenom prevedení mramorové časti prepája telo zlatej farby. Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek kombináciu, zaručene budete mať doma originál, keďže mramor je prírodný materiál.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

14 mm stolná doska a podstava z mramoru, oceľové telo s práškovo nanesenou farbou, max. nosnosť 5 kg, Pozn.: mramor je prírodný produkt, preto sa vzhľad a hmotnosť každej stolnej dosky môže líšiť

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_gunnar-side-table_roomfactory_Det1

elegantná mramorová doska

dutchbone_gunnar-side-table_roomfactory_Det2

mramorová podstava a subtílne oceľové telo

dutchbone_gunnar-side-table_roomfactory_Det3

prírodný materiál

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!