Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

PRÍRUČNÝ STOLÍK PEPPER

PRÍRUČNÝ STOLÍK PEPPER | Dutchbone

Precízny konferenčný stolík v prírodnom motíve so subtílnymi nohami

Viete, čo sa stane, keď sa spojí vzhľad starých vidieckych dverí a modernej čiernej ocele? Výsledkom je precízne zhotovený konferenčný stolík Pepper od holandského výrobcu Dutchbone.Naoko netypická dvojica elegantnej tenkej dosky s autentickou dyhou a podstavca z uhlíkovej ocele sa stane príťažlivým spoločníkom priestoru, ktorému vdýchne teplú atmosféru s dotykom prírody. Stabilitu, ktorou príručný stolík do obývačky disponuje, zabezpečia do detailov vypracované nohy, a vám už neostáva iné, než si vybrať z dvoch veľkostí v závislosti od rozmerov miestnosti.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

5 mm lakovaná stolná doska z uhlíkovej ocele, s borovicovou (čierna) alebo rekultivovanou dubovou (prírodná) dyhou, podstava z uhlíkovej ocele, max. nosnosť 25 kg

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_pepper-side-table_roomfactory_Det1

dostupný v dvoch veľkostiach

dutchbone_pepper-side-table_roomfactory_Det2

subtílne nohy

dutchbone_pepper-side-table_roomfactory_Det3

elegantná tenká stolná doska

dutchbone_pepper-side-table_roomfactory_Det4

dve farebné prevedenia

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!