Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Príručný stolík Bella

Príručný stolík Bella | Dutchbone

Kombinácia dreva, mramoru a zlatého kovu s príchuťou nadčasovosti a pompéznosti

Chcete zažiť stretnutie klasických trendov v modernom dizajne? Navštívte priestor, v ktorom vládne tichý krásavec menom Bella. Príručný stolík si vás podmaní kontrastom prírodných materiálov, zužujúcich sa nožičiek a pompéznosťou, ktorá aj z jednoduchého príbytku spraví sídlo vznešenosti. Keramická vrchná doska a tmavé drevo spodnej tabule sa ponorením do zlatého rámu premenia na originálny prvok, netypický pre bežné príručné stolíky. Hoci vás jeho krása pri odkladaní pohárov či obľúbených dekorácií trochu zneistí, tento štýlový príručný stolík vám rád predvedie aj svoju praktickú stránku a presvedčí vás o ľahkej údržbe.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

horná keramická stolná doska, spodná stolná MDF doska s orechovou dyhou, železný lakovaný rám a nohy, spodná strana nôh ukončená plstenými podložkami, max. nosnosť: 20 kg

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_bella-side-table_roomfactory_det1

kombinácia kontrastných materiálov

dutchbone_bella-side-table_roomfactory_det2

klasika v modernom dizajne

dutchbone_bella-side-table_roomfactory_det3

subtílne nohy

dutchbone_bella-side-table_roomfactory_det4

keramická stolná doska

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!