Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SET KÁVOVÝCH STOLÍKOV JACK

SET KÁVOVÝCH STOLÍKOV JACK | WL-Living

Okrúhly konferenčný stolík z masívnej jedle

Vaše denné rituály získajú nový nádych so setom kávových stolíkov Jack, ktorý vám umožní vychutnať si kávu v iných dimenziách. Svojimi dvomi okrúhlymi stolíkmi v terasovitom uložení vám tento rustikálny konferenčný stolík odkryje možnosti kreativity pri dizajnovaní praktického doplnku do vašej obývačky. Jeho elegantná lakovaná doska z masívnej jedle vložená do kovového rámu s efektom hrdzavého povrchu autenticky stvárňuje miesto človeka v prírode a dokazuje, akú moc majú nad nami jej zákony. Nebráňte sa príťažlivosti tohto stolíka a prijmite pozvanie na príjemnú šálku kávu či čaju v spoločnosti nadčasového pomocníka vo vašej obývačke.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

set dvoch stolíkov, 25 mm stolná dsoka z masívneho lakovaného jedľového dreva, oceľový rám s tmavo-šedou práškovo nanesenou farbou a hrdzavým efektom, plastové ukončenie nôh, max. nosnosť 20 kg

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_jack-coffee-table_roomfactory_det1

masívne jedľové drevo

white-label-living_jack-coffee-table_roomfactory_det3

hrdzavý efekt

white-label-living_jack-coffee-table_roomfactory_det2

praktický set

white-label-living_jack-coffee-table_roomfactory_det4

plastové chrániče

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!