Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Stojanové lampy Fokus

Stojanové lampy Fokus | WL-Living

Minimalistické dizajnové svietidlá s industriálnym nádychom

O tom, že v jednoduchosti je krása, svedčí i nadčasový minimalistický dizajn svietidla Fokus. Jeho zameranie na funkčnosť je zjavné už pri pohľade na regulovateľné zalomenie držiaka. Nenechajte sa však oklamať prísnym dojmom, ktorým lampa na prvý pohľad pôsobí. Pod „strohou pokrievkou“ sa ukrývajú hravé vzory svetla vďaka množstvu drobných otvorov. Robustná železná základňa spolu so štíhlym práškovaným telom lampy poskytuje pevné zázemie, nech už si výšku dopadu osvetlenia akokoľvek prispôsobíte. Mierne industriálny nádych dodá lampe aj textúrovaný polyesterový kábel so zabudovaným vypínačom, ktorý bude v prípade potreby nenápadne poruke.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

oceľové svietidlo s perforovaným tienidlom, polyesterový kábel s nášľapným spínačom, zdroj: E27, max. 60 wattová štandardná žiarovka,max. 32 W úsporná žiarovka, max. 15 W LEDenergetická trieda: A ++ - E

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_fokus-floor-lamp_roomfactory_det1

polohovateľné tienidlo

white-label-living_fokus-floor-lamp_roomfactory_det2

oceľové telo

white-label-living_fokus-floor-lamp_roomfactory_det3

minimalistický nadčasový dizajn

white-label-living_fokus-floor-lamp_roomfactory_det4

nášľapný vypínač

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!