Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Stolná lampa Vesper

Stolná lampa Vesper | WL-Living

Moderné svietidlá v matnom prevedení s odnímateľným tienidlom

Retrom inšpirovaná nastaviteľná stolná lampa Vesper rada prijme pozvanie do vášho domova. Je pripravená osvetliť jeho zákutia, nepohrdne však ani priestormi kancelárie či kreatívnym ateliérom. Vďaka svojmu minimalistickému štýlu a nadčasovému dizajnu vynikne na miestach, kde sa koncentruje pozornosť a kde si to pýta mimoriadny prísun svetla. Základňa a tienidlo sú nenápadne spojené pomocou magnetu, vďaka čomu sú odnímateľné a svetlo sa tak flexibilne premiestni všade tam, kde ho budete potrebovať. Všestranný a univerzálny partner pre spríjemnenie chvíle vám tak poslúži pri čítaní, ako aj osvetlení cenného umeleckého diela. Stane sa vaším domácim reflektorom, od ktorého sa dokážete len ťažko odpútať.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

železné tienidlo s práškovo nanesenou farbou, odnímateľné a nastaviteľné vo všetkých smeroch, železné telo s pochrómovaným vypínačom, 160 cm kábel, zdroj: E27, max. 25 wattová štandardná žiarovka,max. 13 W úsporná žiarovka, max. 5 W LEDenergetická trieda: A ++ - E

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_vesper-table-lamp_roomfactory_det1

praktický nenápadný spínač

white-label-living_vesper-table-lamp_roomfactory_det2

odnímateľné tienidlo

white-label-living_vesper-table-lamp_roomfactory_det3

nastaviteľné vo všetkých smeroch

white-label-living_vesper-table-lamp_roomfactory_det4

ikonický retro dizajn

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!