Holandský ZUIVER dizajnový nábytok patrí medzi naše najobľúbenejšie značky.

Začiatkom októbra 2016 sme navštívili Zuiver v sídle, kúsok nad Amsterdamom. Showroom o veľkosti takmer 1000 m2 nás zaujal svojou príjemnou atmosférou, ako aj premysleným scénografickým nasvietením jednotlivých produktov.

Showroom, ktorý zároveň slúži ako administratívne centrum firmy, sa nachádza severne od Amsterdamu v mestečku Zaandam. Jedná sa o príjemné osídlenie s ľudskou mierkou. Nechýbajú rodinné domy s typickými sedlovými strechami a trojuholníkovými štítmi, všadeprítomná príroda, vodné kanále a veterné mlyny. Budova sa nachádza v južnej priemyselnej zóne, ktorá benefituje najmä zo širokého splavného kanála, jednou z hlavných dopravných tepien Amsterdamu.

Originálne kuchynské stoličky nás zaujali na prvý pohľad.

Prírodný motív je cítiť aj v samotnom interiéri Zuiver-u, väčšina deliacich stien je vyrobená z masívneho nahrubo opracovaného dreva. Na spodnom vstupnom podlaží sa nachádza marketingové oddelenie a samostatná (pod)značka Dutchbone inšpirovaná produktmi východných kultúr. Vrchné podlažie je venované samotnému Zuiver-u. Produkty nie sú striktne delené na kategórie, naopak, sú vytvorené menšie dispozície priestorov, doplnené jednotlivými produktmi. Celý interiér je akoby “vložený” do rýdzo priemyselnej haly a tak vytvárajú drevené kóje s čalúneným nábytkom príjemný kontrast k oceľovému stropu a betónovej podlahe. K nahliadnutiu a vyskúšaniu je prakticky celá kolekcia od produktov pre jedáleň, cez kuchyňu a obývačku až po svietidlá a doplnky.

Na značke Zuiver máme radi dizajn jednotlivých produktov, ako aj ich remeselné a materiálové spracovanie. Obzvlášť obľúbená je pre nás práca s meďou, betónom a kameňom. Nie je mnoho výrobcov, ktorí by v rámci tejto cenovej kategórie vyrábali také kvalitné a dizajnovo zaujímavé produkty.

Inšpirujte sa nasledujúcimi obrázkami a všimnite si originálnu prezentáciu, typickú pre značku Zuiver!

 

SPOZNAJTE PRODUKTY OD ZNAČKY ZUIVER >>>

  roomfactory-zuiver-navsteva-

Drevená stena natretá na žlto, biela podlaha a k tomu masívne drevo, hnedá koža, mosadzné a medené doplnky.

roomfactory-zuiver

Jedálenský stôl doplnený medenými čalúnenými stoličkami DIAMOND a pestrá kolekcia medených svietidiel.

dizajnove-stolicky-zuiver

Masívny drevený stôl, pri ktorom zamestnanci zvyknú spolu obedovať. Farebné stoličky OMG CHAIR v textilnom aj koženkovom materiálovom prevedení.

zuiver-stolicky

Najnovší prírastok do portfólia Zuiver – tlakovo injektované stoličky ALBERT v rôznych farebných prevedeniach. Jedálenský stôl STORM s jaseňovou dýhou.

holandky-nabytok-zuiver

Jeden z bestsellerov – jedálenská stolička FLEX-BACK dostupná v dvoch odtieňoch sivej s drevenými či na čierno lakovanými nohami.

interierove-doplnky

Obľúbené stoličky z modelovej rady TWELVE. Stolové a nástenné svietidlá v originálnom nábytku.

roomfactory-koberce

Medené konferenčné stolíky CUPID, kreslo X-BANG a kolekcia pletených kobercov so severskými vzormi.

nastenne-svietidla-zuiver

Bodové stropné a nástenné svietidlá z modelovej rady DICE-LED a LUCI-LED v bielom, čiernom, hliníkovom a medenom prevedení.

zuiver-nabytok

V časti LAB sa zhromažďujú vzorky, vznikajú a vyvíjajú sa nové produkty.

moderny-nabytok-zuiver

Visuté svietidlo ARC, konferenčné a príručné stolíky z rady CUPID a jedna z najnovších čalúnených sedačiek JAEY.

zavesne-svietidla

SPOZNAJTE PRODUKTY OD ZNAČKY ZUIVER >>>

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.