Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Kruhový koberec Bodega

Kruhový koberec Bodega | Dutchbone

Tkané koberce s nádychom Orientu

Prináša vám kontakt s Orientom pocit pokoja a uvoľnenia? Bohato vzorovaný okrúhly koberec Bodega s jemnými kvetinovými motívmi vnesie do vášho interiéru atmosféru tradičných zákutí Blízkeho východu a umožní vám vstrebávať jeho záblesk na vlastných nohách. Inšpiráciou dizajnérov pri výrobe koberca bola holandská tradícia, podľa ktorej slúžili perzské koberce ako obrusy na stoloch v malých kaviarničkách. Náhradou úzkych stolov sa však stala široká podlaha, na ktorej sa tkaný koberec honosne vyníma. Vlas koberca Bodega i jeho husté strapce sú vyrobené z kvalitnej hodvábnej priadze a z každého uhla sa vám ukážu v inej farbe. Stane sa tak potešením nielen pre vaše nohy, ale ulahodí aj vašim očiam.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

strojovo tkaný koberec so strapcami, zloženie : 38% umelý hodváb, 26% bavlna, 26% bavlna, 10% polyester, Zadná strana SBR (styreen butadieen latex), Vhodný na podlahové vykurovanie

AUTOR

Dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_bodega-carpet_roomfactory_det1

spodná protišmyková strana

dutchbone_bodega-carpet_roomfactory_det2

ozdobné strapce

dutchbone_bodega-carpet_roomfactory_det3

orientálny vzor

dutchbone_bodega-carpet_roomfactory_det4

kvalitná hodvábna priadza

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!