Dovoľte nám predstaviť prvý a v súčasnosti jediný oficiálny ZUIVER showroom na Slovensku!*

Nachádzame sa na Grösslingovej 58 v Bratislave a máme pre Vás pripravených vyše 150 rôznych modelov, ktoré si môžte osobne pozrieť a vyskúšať. Našu ponuku sme na základe rastúceho dopytu našich zákazníkov rozšírili z pôvodného zamerania na stoličky a kreslá o kompletný sortiment značky ZUIVER. Obľúbenými sú najmä rôzne dizajnové variácie zo zaujímavých materiálových prevedení ako betón, meď a mramor. To všetko vždy s aktuálnými trendmi, v kvalitnom remeselnom spracovaní a za dostupné ceny.

Dizajnové stoličky, stoly, svietidlá, či rôzne zaujímavé a originálne doplnky.

Tým je holandský výrobca Zuiver charakteristický a známy po celom svete.

Dizajnový nábytok ZUIVER sme do nášho portfólia zaradili práve kvôli jeho dizajnovej filozofii, s ktorou sa na 100% stotožňujeme. Za roky spolupráce máme s ľuďmi od Zuiver vybudovaný blízky vzťah, z ktorého sa veľmi tešíme. Vďaka tejto väzbe sa nám príjemne komunikuje a žiadne želanie nám nie je nesplniteľné. Každoročne navštevujeme centrálu severne od Amsterdamu, kde vyberáme najnovšie modely, ktoré následne prinášame a prezentujeme v našom showroome.

* zdroj: https://www.zuiver.com/where-to-buy/

 

Zuiver Showroom Bratislava

Súčasnej kompozícii nášho showroom-u dominuje modrosivá stena s knižnicou v bielo-drevenom prevedení. Stále obľúbený koberec MARVEL je dnes dostupný v mnohých farebných prevedeniach. Neprehliadnuteľným je isto príručný stolík CUMI v nefalšovanom prírodnom vzhľade.

 

Zuiver Showroom

Praktický a veľkorysý jedálenský stôl STORM sa vyrába v dvoch veľkostiach. Prevedenie je buď vo vyobrazenom dubovom masíve s dýhovanou stolovou doskou, alebo v lakovanom čiernom prevedení, ktoré krásne ukáže kresbu dreva. Stoličky MIA a BRIT razia cestu súčasnému trendu zamatového čalúnenia.

 

dizajnový nábytok bratislava

Koberec MARVEL dáva základnú “podstavu” jednotlivým prvkom interiéru. Štýlové stoličky NIKKI sú dostupné v rôznych farebných variáciach, či dokonca aj v prevedení kresla, či kancelárskej stoličky. Azda najzaujímavejším prvkom je okrúhly jedálenský stôl MARBLE KING s mramorovou hornou doskou na pomedenej podnoži.

 

zuiver dizajnový nábytok

Stálicou v našej ponuke je modelová rada stoličiek Zuiver OMG, ktoré sú neuveriteľne pohodlné a dostupné v mnohých farebných a materiálových variáciach. Neuveriteľne pohodlné kreslo Lazy Sack je zárukou komfortného posedu. Súčasťou nášho sortimentu sú aj rôzne zaujímavé dizajnové doplnky interiéru – od nástenných hodín, cez vázy až po vankúše a deky.

 

dizajnové doplnky do interiéru

Koberec Yenga odhaľuje geometrický vzor na sivom základe. Odkladacie stolíky White stone ponúkajú slobodu vo výbere z troch veľkostných prevedení. Ťažko prekonať ich minimalistické materiálové prevedenie – mramorová doska na trojnožke z masívneho dubového dreva. Obľúbenou je aj biela komoda High on Wood v rovnakom minimalistickom dizajne.

 

drevený písací stôl

Fantastický písací stôl z modelovej rodiny Zuiver Barbier je štýlovým doplnkom každého interiéru. Závesné svietidlá Gringo sú dostupné v dvoch farebných prevedeniach.

 

zuiver showroom dizajnový nábytok bratislava

Sortiment vystavených modelov neustále obmieňame, preto nás neváhajte navštíviť a zoznámte sa so svojím obľúbeným modelom osobne.

 

Neváhajte nás navštíviť, tešíme sa na Vás!

Ako nás nájdete, kadiaľ sa k nám dostať a kde zaparkovať nájdete na podstránke kontakt.

 

 

Related Posts

Komentár k článku “ZUIVER showroom – dizajnový nábytok v Bratislave

  1. Alexandra Mesnerová píše:

    Navštívila som tento showroom viackrát a musím povedať, že majú naozaj krásny dizajnový nábytok. Rozhodovali sme sa ohľadom stoličiek po rekonštrukcii bytu, avšak nakoniec sme zobrali aj nejaké vankúše a svietidlo nad jedálenský stôl. Dobre nám tu poradili, vidno, že sa naozaj vyznajú, takže u mňa úplná spokojnosť. Ďakujem roomfactory! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.