Dizajnové skrinky a komody z našej ponuky nie sú bežným spotrebným tovarom, ktorý vás po niekoľkých rokoch unaví a „okuká sa“. Dávame si totiž mimoriadne záležať na ich výbere od overených dodávateľov, ktorí dbajú na originalitu, kvalitu použitých materiálov, ako aj detaily spájania jednotlivých prvkov.

Ponúkame vám širokú škálu produktov, počnúc minimalistickou komodou na podnoži z masívneho dubového dreva, až po ozdobnejšie modely s rybinovým usporiadaním drevených lamiel.  Nevyhýbame sa však ani netradičným materiálom, akými sú oceľ či exotické drevo. Mnohé dizajnové skrinky sú dostupné i na kolieskach, ktoré z nich robia praktický prvok v interiéri a ponúkajú vám slobodu pri ich umiestnení.

Dizajnové skrinky do každého kúta miestnosti

Dominantným motívom našich produktov je ich jedinečný dizajn a využitie kvalitných materiálov, ktoré im dodávajú potrebnú stabilitu a životnosť. Okrem toho, že váš interiér posunú na novú úroveň, stanú sa praktickou súčasťou funkčného vybavenia vašej domácnosti.

  • Moderné komody uľahčia odkladanie vecí a zvýraznia priestor, do ktorého ich umiestnite. Dizajnové skrinky tohto typu sa postupne presunuli zo spálne aj do zvyšných častí bytu. Ich variabilita pritom nepozná hraníc, preto je náročné zovšeobecniť ich ideálny rozmer či počet zásuviek alebo skriniek. Aby však boli nielen estetickým, ale i praktickým doplnkom interiéru, ich šírka by mala dosahovať aspoň 95 cm. V prípade zásuviek dbajte na výšku minimálne 7,5 centimetra a hĺbku najmenej 40 cm. A aby ste pri otváraní skrinky či zásuvky nemuseli v okolí komody všetko presúvať, mali by ste zachovať priestor medzi zásuvkou a ďalším kusom protiľahlého nábytku v šírke aspoň 60 cm. Ak vás priestor limituje, vyberte si z ponuky komôd s posuvnými dvierkami. Kreativite sa navyše hranice nevymedzujú, preto si neváhajte zvoliť hoci aj nerovnomerné rozloženie zásuviek a skriniek, prípadne kombinácie rôznych materiálov či štýlov.
  • Skrinky pod TV umožnia pohodlne vyniknúť kráse obrazovky a prijímaču zároveň zabezpečujú dostatočný prísun vzduchu, čím sa zabraňuje predčasnému skráteniu jeho životnosti. Nami ponúkané dizajnové skrinky pod TV sú pevné a stabilné. Vzhľadom na rastúce požiadavky na veľkosť uhlopriečky u nás nájdete aj rozmerovo veľkorysé modely či obývacie steny. Aby ste si pri sledovaní TV programu čo najviac vychutnali vizuálny i zvukový zážitok, odporúčame vám vyhnúť sa umiestneniu TV skrinky k oknu či oproti nemu, ale neodporúča sa postaviť ho ani na boku sedačky. Dizajnový TV stolík si vyberajte tak, aby sa dal umiestniť priamo pred sedaciu súpravu.
  • Knižnice a policové regály dodávajú interiéru vzdušnosť a vizuálne ho rozširujú. Poslúžia na odkladanie kníh i každodenných drobností. V súlade s minimalistickým dizajnom môže ostať niektorá z políc prázdna, prípadne jej môže dominovať výrazná dekorácia. Nemusíte sa pritom striktne držať symetrickosti či klasického usporiadania. Všimnite si, že svetu políc dominuje unikátne stvárnenie. Stačí ho zladiť s atmosférou domova a vybrať si dizajnové skrinky, ktoré vás svojou nadčasovosťou očaria aj o niekoľko rokov.
  • Dizajnové police na stenu vám vďaka svojmu prevedeniu dovolia, aby ste ich využili aj ako dekoratívne doplnky v ktorejkoľvek miestnosti. Môžete nimi prípadne zakryť problémové či prázdne miesto v priestore. Zatiaľ čo kovové police dominujú v industriálnom štýle, drevené police vyniknú predovšetkým v rustikálnom a klasicky ladenom priestore. Príjemne vás prekvapia i police z mramoru, ktorých robustnosť podčiarkne dizajn vášho domova.
  • Regále na víno z našej ponuky neslúžia len na uskladnenie tohto nápoja, ale plnia i funkciu štýlového doplnku interiéru. Okrem obývacej izby vyniknú i vo väčšej kuchyni či v domácom bare. Skôr než sa vyberiete na prieskum modelov, pouvažujte, koľko fliaš budete štandardne uskladňovať a koľko priestoru si na regál vyčleníte. Môžete si vybrať aj kombinovaný regál s držiakom na vínové poháre, prípadne regál s vitrínou či zásuvkami. A aby sa vašej zbierke vín neskrátila životnosť, vyhnite sa umiestneniu regála v blízkosti vykurovacieho telesa.

dizajnové skrinky

Materiál, ktorý robí dizajnové skrinky zaujímavými

  • Masívne drevo je nepochybne najkvalitnejším materiálom s dlhou životnosťou. Tomuto atribútu zodpovedá aj cenová náročnosť, keďže dizajnové skrinky z pevného bukového či dubového dreva vynikajú jedinečnosťou, ktorú im dopriala sama príroda. O nič menej krásne je aj borovicové drevo, ktoré je však o niečo mäkšie.
  • Dyha patrí k základným materiálom, z ktorých sa vyrábajú dizajnové skrinky. Tvorí ich tenká vrstva masívneho dreva, ktorá ich robí odolnejšími a pomáha im zachovať si tvar aj po mnohých rokoch používania.
  • Laminát je často vyhľadávanou alternatívou najmä pre svoju cenovú dostupnosť. Jeho jednotlivé typy sa líšia v závislosti od vyvíjaného tlaku pri výrobe. Tieto povrchové úpravy vynikajú kvalitou a vydržia niekoľko rokov.
  • Laminované drevotrieskové dosky (LTD) majú na svojej spodnej hrane nanesenú vrstvu melamínovej živice a dekoračného papiera, čo zabezpečuje stálosť farieb. Ich hrany zvyčajne dopĺňa plastová ABS páska.
  • Drevovláknité dosky MDF majú povrch polepený dyhou alebo lakovaný. Často sú na nerozoznanie od drevených povrchov. Ich nižšia cena však zodpovedá kratšej životnosti.

Pri skrinke s vitrínou sa všetky uvedené materiály často kombinujú so sklom. Drevo však môže byť doplnkom, pri ktorom kovové dizajnové skrinky dokážu zjemniť svoj industriálny ráz. Mimoriadne štýlovo a nadčasovo pôsobia dizajnové skrinky s policami z betónu. Pozornosti neujde ani prémiovo spracovaná kombinácia subtílnej kovovej konštrukcie s mramorom.

Zobrazených 1–32 z 171 výsledkov

Show sidebar

Dutchbone Volan drevená komoda

909,00  s DPH

Dutchbone Saroo dizajnová komoda

735,00  s DPH

Dutchbone Saroo drevená skrinka

715,00  s DPH

Dutchbone Saroo drevená komoda

1010,00  s DPH

Dutchbone Boli dizajnová skrinka

649,00  s DPH

Dutchbone Boli čierna kovová skrinka

329,00 395,00  s DPH
Čierna
Dub
Orech

Zuiver hardy drevená komoda

1265,00  s DPH
Čierna
Dub
Orech

Zuiver Hardy drevená skriňa

1705,00  s DPH

Zuiver Bundy dizajnové police

219,00  s DPH
Čierna
Dub
Modrá

Dizajnová skrinka Noo.ma Suumo

1198,00  s DPH
Bordová
Sivá

Skrinka pod TV Noo.ma Mod

1724,00  s DPH
terakota
Čierna
Sivá

Komoda do obývačky Noo.ma Met

995,00  s DPH
Béžová
Čierna
Modrá

Kovová polica Noo.ma Lina

199,00 219,00  s DPH
Čierna
Modrá
Sivá

Dizajnová skrinka Noo.ma Lekko

789,00  s DPH
Čierna
Modrá
Sivá

Komoda do obývačky Noo.ma Bau

1099,00  s DPH
dub-svetlosivá
dub-tmavomodrá
orech-svetlosivá
orech-tmavomodrá

Teulat Valley komoda pod tv

1018,00  s DPH
dub-svetlosivá
dub-tmavomodrá
orech-svetlosivá
orech-tmavomodrá

Teulat Valley drevená komoda do obývačky

1414,00  s DPH
dub-svetlosivá
dub-tmavomodrá
orech-svetlosivá
orech-tmavomodrá

Teulat Valley drevená komoda

1097,00  s DPH
dub-svetlosivá
dub-tmavomodrá
orech-svetlosivá
orech-tmavomodrá

Teulat Valley vysoká drevená komoda

866,00  s DPH
Biela
Čierna

Teulat Sierra skrinka pod tv

482,00  s DPH
Biela
Čierna

Teulat Sierra skrinka pod tv so zásuvkami

590,00  s DPH
Biela
Čierna

Teulat Sierra komoda do spálne

850,00  s DPH
Biela
Čierna

Teulat Sierra drevená komoda so zásuvkami

773,00  s DPH
Biela
Čierna

Teulat Sierra skrine do spálne

623,00  s DPH
Biela
Tmavomodrá
Tmavozelená

Teulat Punto skrinka pod tv

610,00  s DPH
Biela
Tmavomodrá
Tmavozelená

Teulat Punto komody do spálne

833,00  s DPH
Biela
Tmavomodrá
Tmavozelená

Teulat Punto komoda do obývačky

646,00  s DPH
Biela
Tmavomodrá

Teulat Punto skrinka do obývačky

506,00  s DPH
Biela
Tmavomodrá
Tmavozelená

Teulat Punto vysoká komoda

742,00  s DPH

Teulat Orbita vysoká biela komoda

727,00  s DPH

Teulat Minima moderná čierna komoda

691,00  s DPH

Teulat Linea biela skrinka pod tv

293,00  s DPH

woood gravure drevena skrinka
Otvorené poice aj úložný priestor

Drevená skrinka GRAVURE

Kombinácia otvorených políc v nepravidelnej kompozícii s uzatvárateľným úložnym priestorom v spodnej časti predurčuje drevenú skrinku Gravure pre mnohostranné využitie. Už ste si ju predstavili u vás doma?