Spolupracujeme s overenými kvalitnými výrobcami, ktorým sami veríme! Každú značku sme si do spolupráce vybrali po dôslednom preštudovaní kolekcie a histórie firmy. Zároveň preberáme len produkty, ktoré sú v súlade s našimi požiadavkami na dizajn a kvalitu prevedenia. S výrobcami udržiavame blízky vzťah, založený na každodennej komunikácii. Tým vieme našim zákazníkom zabezpečiť prvotriedny servis a zodpovedať akékoľvek otázky ohľadom produktov.

zuiver logo
Holandské DNA v krvi

Zuiver dizajnový nábytok

Značka Zuiver patrí medzi našich obľúbených výrobcov dizajnového nábytku. Spolupracujeme spolu už od vzniku nášho obchodu. Zuiver razí filozofiu hodnotného nábytku za dostupné ceny. Kolekcia sa sústredí na rezidenčný a verejný mobiliár, od kobercov, cez stoly a stoličky, až po skrinky, svietidlá a doplnky.
dutchbone- ogo
Remeslo a ornament

Vintage nábytok Dutchbone

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou a podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou kvalitného remesla a priemyslu.
made-by-woood-logo
Špecialista na prácu s drevom

Made by Woood z Holandska

Nábytok pod značkou Woood ponúka nadčasový dizajn do každej domácnosti. Vďaka vlastnej výrobe priamo nad Amsterdamom a spracovaniu pravého škandinávskeho dreva, vyniká najmä v kolekcii skriniek, stolov a sedačiek.
be pure home logo
Ornamentálny Holanďan

Farebný svet Be Pure Home

Značka Be Pure Home je o tvorbe atmosféry. O nábytku, ktorý ide za hranicu zaužívaného minimalizmu, pre ľudí, ktorí chcú dať svojmu interiéru originálny nádych. Hrdo sa hlási k Art Deco inšpiráciam, nezvyčaným materiálom a kultivovane ozdobným prvkom.
Barcelona DD
Špecialista na outdoor

Barcelona DD z Katalánska

Značka Barcelona DD pod výrobcom Resol vyniká dlhoročnými skúsenosťami v oblasti dizajnových výrobkov z polypropylénu. Zamestnáva svojich dizajnérov a vďaka vlastnému laboratóriu zabezpečuje najvyššiu úroveň kontroly kvality.
Prvá trieda z Talianska

Pedrali pre náročných

Značka Pedrali uspokojí aj naozaj náročných klientov. Jej produktové portfólio začína pri jednoduchých každodenných stoličkách pre kantíny, až po výrobky najvyššej kvality pre luxusné interiéry. Úroveň remeselného spracovania a nadčasový dizajn zaručia dlhoročnú kvalitu vo vašom interiéri.
100% made in Italy

Kreatívny Infiniti design

Relatívne mladá značka, fungujúca od roku 2008 stihla za pár rokov pozbierať už niekoľko medzinárodných ocenení za dizajn. Ten je esenciou Infiniti design. Technické inovácie, kvalitné materiály a originálne kompozície. Radosť z kreativity, ktorú chce priniesť do vašich domovov.
Elegancia do jedálne

Stoly a stoličky od Bontempi

Bontempi casa je presne to, čo sa vám vybaví pri slovnom spojení ``taliansky nábytok``. Vysoká kvalita spracovania, individuálny prístup ku každému jednému produktu a tradičná talianska škola dizajnu. Bontempi je dlhoročne stabilná značka s bohatou históriou.
zijlstra logo
Kaviareň pre každého

Vintage nábytok Zijlstra

Ak chodíte radi do kaviarní, je takmer isté, že ste sa už stretli s holandským nábytkom Zijlstra. Špecializuje sa na priznané kovové prvky, ošúchané drevo a originálny nezvyčajný dizajn svietidiel.
vertigo-bird-logo
Architektúra osvetlenia

Svietidlá Vertigo Bird

Slovinská značka Vertigo Bird vo svojom dizajnovom jazyku transformuje klasické archetypy do jednoduchých foriem svietidiel. Vznikajú tak fantastické nadčasové kompozície, ktoré obľubujú ľudia s vášňou pre dizajn. Jednotlivé modely navrhujú poprední svetoví dizajnéri, či architekti.
roomfactory_logo-ton
Tradičný český výrobca

Ikonický nábytok TON

Značka TON, alebo Továreň na Ohýbaný Nábytok patrí medzi svetovú špičku v produkcii ohýbaných stoličiek a stolov z masívneho dreva. Dlhoročná história a tradícia výroby sa snúbi so súčasnými dizajnovými trendmi. Výsledkom je nábytok výnimočnej kvality s nadčasovým pôsobením.