Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€
Poradenstvo od architektov
Showroom v Bratislave
Prihlásiť Prihlásiť
Nákupný košík 0
Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€

Naše značky

Spolupracujeme s overenými kvalitnými výrobcami, ktorým sami veríme! Každú značku sme si do spolupráce vybrali po dôslednom preštudovaní kolekcie a histórie firmy. Zároveň preberáme len produkty, ktoré sú v súlade s našimi požiadavkami na dizajn a kvalitu prevedenia. S výrobcami udržiavame blízky vzťah, založený na každodennej komunikácii. Tým vieme našim zákazníkom zabezpečiť prvotriedny servis a zodpovedať akékoľvek otázky ohľadom produktov.
Zuiver dizajnový nábytok
Zuiver dizajnový nábytok
Holandské DNA v krvi
Zuiver je populárna holandská značka s množstvom kvalitného nábytku za príjemné ceny. Všetky výrobky sú starostlivo vyberané a navrhované projektovým tímom Zuiver a to vždy aktuálne s najnovšími trendmi. Vyrábané sú zo širokej škály kvalitných materiálov od masívneho dreva, cez betón a meď až po farebné textílie. V sviežom dizajne, výbornom remeselnom spracovaní a s jedinečným holandským štýlom.
Zobraziť produkty
Vintage nábytok Dutchbone
Vintage nábytok Dutchbone
Remeslo a ornament
Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktoré sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo práve pre vás.
Zobraziť produkty
Made by Woood z Holandska
Made by Woood z Holandska
Špecialista na prácu s drevom
Holandská značka Made by Woood má dlhoročnú tradíciu vo výrobe nábytku a vlastnú fabriku situovanú priamo kúsok nad Amsterdamom. Tá jej dáva možnosť kontroly kvality na najvyššej úrovni. Drevo použité pre výrobu svojich produktov je dodávané z lesov neďalekej Škandinávie. Značka však ponúka omnoho viac, ako len skrinky a komody. Ich sedací nábytok je neuveriteľne pohodlný a v rovnako kvalitnom čalúnení. Samozrejme, všetko v súlade s aktuálnymi dizajnovými trendmi.
Zobraziť produkty
Farebný svet Be Pure Home
Farebný svet Be Pure Home
Ornamentálny holandský nábytok
Značka BePureHome je o tvorbe atmosféry. O nábytku, ktorý ide za hranicu zaužívaného minimalizmu, pre ľudí, ktorí chcú dať svojmu interiéru originálny nádych. Hrdo sa hlási k Art Deco inšpiráciam, nezvyčaným materiálom a kultivovane ozdobným prvkom. Dizajnový nábytok BePureHome svojim charakterom zaujme na prvý pohľad, preto ho často nájdeme ako solitér moderného interiéru.
Zobraziť produkty
Teulat inšpirovaný Škandináviou
Teulat inšpirovaný Škandináviou
Hravý dizajn pre kreatívne interiéry
Španielsky výrobca, ktorý stojí za značkou TEULAT má vyše 30 ročné skúsenosti v kvalitnom nábytkárskom dizajne. Názov značky odráža podstatu stredomorského charakteru miesta narodenia, Valencie. Teulat označuje strechu domu, ktorá symbolizuje útulnosť a pohodlie, ktoré by každý z nás rád priniesol do svojho domova. Teulat vyniká kvalitou použitých materiálov a originálnym dizajnom. Každý model je kreatívnym tímom dôkladne premyslený. Vďaka jednoduchým geometrickým líniám sa každý kus nábytku do detailov prispôsobí vášmu interiéru.
Zobraziť produkty
Kreatívny Infiniti design
Kreatívny Infiniti design
100% made in Italy
Relatívne mladá značka, fungujúca od roku 2008 stihla za pár rokov pozbierať už niekoľko medzinárodných ocenení za dizajn. Ten je esenciou talianskeho Infiniti design. Technické inovácie, kvalitné materiály a originálne kompozície. Radosť z kreativity, ktorú chce priniesť do vašich domovov.
Zobraziť produkty
Barcelona DD z Katalánska
Barcelona DD z Katalánska
Špecialista na outdoor
Španielska značka BARCELONA DD pod výrobcom Resol Grupo ponúka vyše 50 ročné skúsenosti so spracovaním termoplastov. V jej portfóliu dizajnového nábytku nájdeme zvučné mená ako Jorge Pensi, Joan Gaspar, či Josep Llusca. Výnimočným je aj vlastné laboratórium, kde sa všetky produkty testujú a mieša špecifická zmes ekologického polypropylénu a sklolaminátu pre konkrétny model. Väčšina stoličiek je navyše opatrená UV ochranou pre zabezpečenie farebnej stálosti.
Zobraziť produkty
Ikonické modely od Noo.ma
Ikonické modely od Noo.ma
Nadčasový dizajn z Poľska
Noo.ma je rýchlo sa rozvíjajúca mladá značka, ktorá navrhuje univerzálny a vizuálne atraktívny nábytok pre všetkých kreatívcov. Vďaka spolupráci s miestnymi výrobcami a odvážnymi návrhármi novej generácie prišli s výrobkami, ktoré sú obľúbené pre svoje hravé tvary, žiaduce farby a príjemné materiály. Zároveň myslia na udržateľnosť používaním aj recyklovaných materiálov a dreva s FSC certifikátom.
Zobraziť produkty
Sesterská firma Zuiver
Sesterská firma Zuiver
Cenovo dostupná alternatíva
Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny. Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.
Zobraziť produkty
FEST Amsterdam dizajnový nábytok
FEST Amsterdam dizajnový nábytok
High-end holandský dizajnový nábytok vyrábaný v EÚ
FEST Amsterdam je jedna z mála značiek, ktorá je vyrábaná výhradne v Európe. Je to pre nás dôkaz, že to s kvalitou a ekológiou myslia naozaj vážne. Najmä je však stelesnením fantastického súčasného dizajnu, kreatívnych modelov nábytku, ktorý žiari farbami a originálnymi tvarmi. To všetko vo filozofii cenovo dostupného dizajnu, ktorý skrášli naše interiéry.
Zobraziť produkty
Dizajn inšpirovaný holandským magazínom
Dizajn inšpirovaný holandským magazínom
Originálne modely pre magazín o dizajne
Kolekcia nábytku Vtwonen má veľmi zaujímavý príbeh. Vtwonen je totiž už viac ako 50 rokov jeden z popredných holandských magazínov o bývaní a interiéri. O inšpiráciu pre originálne produkty v súlade s aktuálnymi trendmi teda nie je núdza. V spolupráci s kvalitnou nábytkárskou firmou tak vytvárajú unikátne modely pod vlastnou značkou.
Zobraziť produkty
Kovový nábytok v originálnom prevedení
Desiva je unikátna značka kvalitného autorsky vyvíjaného nábytku. Sústreďuje sa najmä na komody a skrinky, kde je charakteristickým prvkom originálny nadčasový dizajn s fantastickou hravosťou farieb. Materiálovo vyniká použitím ocele s páškovou farbou, ktorá jej zaručuje dlhú životnosť. Nábytok je lokálne ručne vyrábaný, s dôrazom na každý detail z funkčného aj estetického hľadiska.
Zobraziť produkty
Pedrali pre náročných
Pedrali pre náročných
Prvá trieda z Talianska
Spoločnosť Pedrali bola založená v roku 1963 v Palazzolo sull’Oglio a patrí medzi popredných talianskych výrobcov, s orientáciou na moderný dizajnový nábytok pre komerčný a rezidenčný sektor. Výrobný proces je zameraný na kvalitu, so starostlivým získavaním certifikovaných surovín, výskumom a skutočnou vášňou pre najmodernejšie technológie, s precíznosťou typickou pre ozajstného majstra svojho remesla. Práve toto robí z firmy Pedrali svetového tvorcu súčasného priemyselného dizajnu. Jednotlivé produkty sú navrhované poprednými dizajnérmi, vďaka ktorým je spoločnosť držiteľom viacerých prestížnych ocenení.
Zobraziť produkty
Lokálny dizajn z Čiech
Lokálny dizajn z Čiech
Majster práce s betónom
Clockies je precízny český výrobca kvalitných produktov z pravého betónu. Ich modelová rada nástenných a stolných hodín je výsledkom perfektne zvládnutého remesla spracovania a odlievania betónu. Pri výrobe používaju tie najkvalitnejšie suroviny, čo zaručuje ich produktom dlhú životnosť aj pri elegantne subtílnom prevedení. Navyše sa betónové hodiny Clockies vyznačujú úžasne minimalistickým dizajnom, s priznaným poréznym povrchom betónu.
Zobraziť produkty
Taliansky dizajn s históriou
Taliansky dizajn s históriou
Elegancia do vášho domova
Značka BONTEMPI Casa vznikla v roku 1963 ako rodinný podnik a dnes reprezentuje vyše 50 rokov skúseností s výrobou kvalitného prvotriedneho nábytku. Široký záber jej produktového portfólia ponúka výber z množstva modelových a materiálových prevedení. Vďaka výrobe na zákazku je možné väčšinu modelov doladiť presne podľa priania zákazníka. Na výber je množstvo dekórov dreva, či farieb oceľového rámu, materiálov, ako aj rôznych farebných prevedení čalúnenia.
Zobraziť produkty
Nápadité tvary od La Forma
Nápadité tvary od La Forma
Španielsky kreatívny nábytok
La Forma je španielska nábytkárska firma, fungujúca od roku 1982. Špecializuje sa na rezidenčný dizajnový nábytok v originálnom prevedení a tvaroch. Eklektický dizajn výrobkov sleduje najnovšie trendy a široké produktové portfólio ponúka modely pre celú domácnosť. Od kvalitných jedálenskych stolov, cez skrinky pod tv, až po netradičné dizajnové doplnky.
Zobraziť produkty
Kvalitný Vertigo Bird zo Slovinska
Kvalitný Vertigo Bird zo Slovinska
Dizajn tvorený architektami
Slovinská značka Vertigo Bird vo svojom dizajnovom jazyku transformuje klasické archetypy do jednoduchých foriem svietidiel. Vznikajú tak fantastické nadčasové kompozície, ktoré obľubujú ľudia s vášňou pre dizajn. Jednotlivé modely navrhujú poprední svetoví dizajnéri, či architekti.
Zobraziť produkty
Basiclabel dizajnový nábytok
Basiclabel dizajnový nábytok
Dizajnový nábytok za každodenné ceny
Basiclabel je novým prírastkom do sveta dizajnového nábytku z Holandska. Vyznačuje sa minimalistickým dizajnom za každodenné ceny. Vďaka materskej spoločnosti, ktorá vyrába aj prémiové modely nábytku je zaručená remeselná kvalita, používanie dreva s FSC certifikátom, či látok čalúnenia s vysokou hodnotou na Martindale stupnici oteruvzdornosti.
Zobraziť produkty
Roomfactory dizajnový nábytok
Roomfactory dizajnový nábytok
Ikonické modely
Tento produkt je vyrobený z prvotriednych materiálov v kvalitnom remeselnom prevedení. Dovážame ho od starostlivo vybraných a preverených dodávateľov z krajín EÚ.
Zobraziť produkty
Resol Group
Resol Group
Špecialista na oudoor
Španielsky výrobca Resol Grupo ponúka vyše 50 ročné skúsenosti so spracovaním termoplastov. V ich portfóliu dizajnového nábytku nájdeme zvučné mená ako Jorge Pensi, Joan Gaspar, či Josep Llusca. Výnimočným je aj vlastné laboratórium, kde sa všetky produkty testujú a mieša špecifická zmes ekologického polypropylénu a sklolaminátu pre konkrétny model. Väčšina stoličiek je navyše opatrená UV ochranou pre zabezpečenie farebnej stálosti.
Zobraziť produkty
Controller: 0.037690877914429 | Run time: 0.048172950744629