O NÁS

Naša firma sídli v Bratislave a bola založená architektmi s cieľom priniesť na Slovensko kvalitné zahraničné značky a ponúknuť tak svojim klientom aj širokej verejnosti prvotriedny dizajn za dostupné ceny. Náš eshop je iný ako ostatné, pretože presne taký chce byť. Dávame si záležať na odprezentovaní našich produktov, s dôrazom na detaily. V ROOMFACTORY.sk Vás nezaťažujeme tisíckami prebratých výrobkov pre naplnenie kvantity, naopak, ponúkame starostlivo a dôsledne vybratý dizajn a výrobcov, ktorým sami veríme. Tejto filozofii odpovedá aj náš vlastný originálny koncept eshopu.

PREČO ROOMFACTORY?

 • Asset 1
  140 M2
  SHOWROOM

Kupovať stoličku bez vyskúšania? Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť! V našom prípade lepšie raz vyskúšať, ako len čítať o výrobkoch na internete. Práve preto sme pre našich zákazníkov zriadili showroom, v ktorom máme k dispozícii vyše 50 rôznych modelov stoličiek a cez 100 produktov značky Zuiver. Od kobercov, cez stolíky a skrinky až po svietidlá a doplnky. Ako sa k nám dostať a na kde zaparkovať nájdete v sekcii kontakt.

 • BA
  SÍDLO + SKLAD
  V BRATISLAVE

Najpredávanejšie produkty sa snažíme držať skladom! Niektoré menšie dokonca aj priamo v našom showroome. Rozmerovo väčšie produkty máme v našom externom sklade. Ten sa nachádza tiež v Bratislave, preto vieme veľmi rýchlo reagovať na dopyt našich klientov. Dokonca náš sklad poskytuje aj možnosť osobného odberu! Postupne sa snažíme naše skladové zásoby rozširovať a skrátiť tak dodaciu lehotu.

 • dodanie
  RÝCHLA DOBA
  DODANIA

Čakať na nábytok 8-12 týždňov?
Toto u nás nehrozí! Robíme všetko pre to, aby sme našim zákazníkom dodávali tovar v čo najkratšom termíne. Dodacie doby máme 24 hodín a 48 hodín, v prípade naskladnených produktov, alebo na objednávku 2-4 týždne. Termíny a naskladnenie preverujeme vopred a zákazníka o nich vieme informovať. Takto u nás vždy viete, kedy budete mať tovar doručený.

Ak ste u nás nenašli požadovaný produkt, neváhajte nás kontaktovať! Radi Vám model vyhľadáme aj nad rámec vyobrazenej ponuky.

ZALOŽENIE ZNAČKY
ROOMFACTORY

2014

PRVÝ SHOWROOM
KOCEĽOVÁ, BRATISLAVA

2015

DRUHÝ SHOWROOM
GROSSLINGOVÁ, BRATISLAVA

2015

SHOWROOM ZUVIER
GROSSLINGOVÁ, BRATISLAVA

2017

zuiver logo

Sme jediným oficiálnym partnerom holandskej značky ZUIVER
so samostatným showroomom v Bratislave.

ZDROJ: https://www.zuiver.com/where-to-buy/

Obchod ROOMFACTORY bol založený architektami,
tak prečo si od nich nenechať poradiť?