O NÁS | Príbeh a história firmy | Dizajnový nábytok ROOMFACTORY.sk

Naša firma sídli v Bratislave a bola založená architektmi s cieľom priniesť na Slovensko kvalitné zahraničné značky a ponúknuť tak svojim klientom aj širokej verejnosti prvotriedny dizajn za dostupné ceny. Náš eshop je iný ako ostatné, pretože presne taký chce byť. Dávame si záležať na odprezentovaní našich produktov, s dôrazom na detaily.  V ROOMFACTORY.sk Vás nezaťažujeme tisíckami prebratých výrobkov pre naplnenie kvantity, naopak, ponúkame starostlivo a dôsledne vybratý dizajn a výrobcov, ktorým sami veríme. Tejto filozofii odpovedá aj náš vlastný originálny koncept eshopu.

V súčasnosti u nás nájdete sortiment od nami preverených výrobcov z Holandska, Nemecka, Španielska, Slovenska či Veľkej Británie, ktorí si nás získali kvalitným dizajnom, perfektným prevedením produktov a pružnou komunikáciou. Vďaka dlhodobej spolupráci sme schopní zabezpečiť pre našich klientov krátku dobu dodania a spoľahlivosť pri vybavovaní objednávok.

140 M2 SHOWROOM V BRATISLAVE

Kupovať stoličku bez vyskúšania? Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť! V našom prípade lepšie raz vyskúšať, ako len čítať o výrobkoch na internete. Práve preto sme pre našich zákazníkov zriadili showroom, v ktorom máme k dispozícii vyše 50 rôznych modelov stoličiek a cez 100 produktov značky Zuiver. Od kobercov, cez stolíky a skrinky až po svietidlá a doplnky. Ako sa k nám dostať a na kde zaparkovať nájdete v sekcii kontakt.

SÍDLO + SKLADV BRATISLAVE

Najpredávanejšie produkty sa snažíme držať skladom! Niektoré menšie dokonca aj priamo v našom showroome. Rozmerovo väčšie produkty máme v našom externom sklade. Ten sa nachádza tiež v Bratislave, preto vieme veľmi rýchlo reagovať na dopyt našich klientov. Dokonca náš sklad poskytuje aj možnosť osobného odberu! Postupne sa snažíme naše skladové zásoby rozširovať a skrátiť tak dodaciu lehotu.

RÝCHLA DOBADODANIA

Čakať na nábytok 8-12 týždňov?
Toto u nás nehrozí! Robíme všetko pre to, aby sme našim zákazníkom dodávali tovar v čo najkratšom termíne. Dodacie doby máme 24 hodín a 48 hodín, v prípade naskladnených produktov, alebo na objednávku 2-4 týždne. Termíny a naskladnenie preverujeme vopred a zákazníka o nich vieme informovať. Takto u nás vždy viete, kedy budete mať tovar doručený.