Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLNÁ LAMPA CUBO

STOLNÁ LAMPA CUBO | Dutchbone

Výnimočná vintage stolná lampa ktorú sami dizajnujete

Nebudú to dizajnéri z Dutchbone, ale budete to vy, kto si zvolí ako bude vyzerať vaša nová lampa Cubo. Vy si vyberiete zdroj svetla, ktorý je jednoznačne primárnym dizajnovým prvkom tento stolnej lampy, ktorá prichádza s tienidlom v matnom mosadznom prevedení. Myslíme si, že by to mohla byť LED žiarovka s vintage dizajnom, ale to je len rada, nechceme nikomu narúšať radosť z tvorenia vlastného a jedinečného produktu. Vyskúšajte!

ROZMERY

Š29 X H1.5 X V33.5 CM,

3.34 KG

MATERIÁLY

železné tienidlo, mosadzné farebné prevedenie, základňa z Lešteného čierneho mramoru, 210 cm čierny kábel s vypínaním, zdroj: .. E27, max 40 w žiarovka, maximálne 13 W úsporná žiarovka až 15 watt LED. Energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_cubo table lamp_roomfactory_Det1

mosadzný náter

dutchbone_cubo table lamp_roomfactory_Det2

leštený čierny mramor

dutchbone_cubo table lamp_roomfactory_Det3

geometrický motív

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!