Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLNÁ LAMPA WOODLAND

STOLNÁ LAMPA WOODLAND | Dutchbone

Elegantné stojanové svietidlo v kombinácií drevenej dyhy a ocele

Keď človek cestuje po svete, naberá inšpiráciu z nových štýlov, materiálov či produktov, náhle sa môžu objaviť nekonvenčné kombinácie. Dizajnérsky tím Dutchbone sa rozhodol skombinovať svetlo a drevenú dyhu. Jaseňové drevo sa ukázalo ako najlepšie v ohýbaní a vyžarovaní svetlej farby. Toto svietidlo stojí na elgantných, štíhlych, avšak robustných nohách z čiernej ocele. Doprajte vášmu interiéru toto elegantné svietidlo, či už v stojanovej alebo stolnej verzii!

ROZMERY

Š30 X H X V60 CM,

1 KG

MATERIÁLY

tienidlo z drevenej dýhy, čierne lakovaná železná trojnožka, 150 cm Čierny PVC kábel s vypínaním, zdroj: E27, max. 13 W CFL

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_woodland table lamp_roomfactory_Det1

Subtílna konštrukcia

dutchbone_woodland table lamp_roomfactory_Det3

tienidlo z drevenej dýhy

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!