Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOLNÉ SVIETIDLO DEVI

STOLNÉ SVIETIDLO DEVI | Dutchbone

Efektná stolná lampa vo vintage dizajne

Dizajnéri z Dutchbone skombinovali všetko, čo si môžete od stolnej lampy priať, v lampe Devi. Všetky osvedčené plusy a mínusy používané roky vo vintage stolných svietidlách skombinované s dnešnou technológiou a štýlom. Devi má veľké tienidlo, ktoré rozlieva množstvo svetla po celej vašej pracovnej ploche alebo miestnosti. To všetko vo veľkom štýle a dvoch farebných prevedeniach!

ROZMERY

Š36 X H28 X V52 CM,

2.2 KG

MATERIÁLY

železné tienidlo a krytka, Mosadzné rameno, 250 cm čierny textilný kábel s vypínačom, zdroj: E27, max. 25 w žiarovka, max. 13 w úsporná žiarovka, max. LED 7 w, Trieda energetickej účinnosti: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_devi desk lamp_roomfactory_Det1

čierny textilný kábel s vypínačom

dutchbone_devi desk lamp_roomfactory_Det2

subtílne mosadzné rameno

dutchbone_devi desk lamp_roomfactory_Det3

dve farebné prevedenia

dutchbone_devi desk lamp_roomfactory_Det4

retro design

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!