Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SVIETIDLO WOODLAND

SVIETIDLO WOODLAND | Dutchbone

Elegantné stojanové svietidlo v kombinácií drevenej dyhy a ocele

Keď človek cestuje po svete, naberá inšpiráciu z nových štýlov, materiálov či produktov, náhle sa môžu objaviť nekonvenčné kombinácie. Dizajnérsky tím Dutchbone sa rozhodol skombinovať svetlo a drevenú dyhu. Jaseňové drevo sa ukázalo ako najlepší materiál pre tienidlo vďaka svojmu ohybu a rozptylu svetla. Toto svietidlo stojí na elgantných, štíhlych, avšak robustných nohách z čiernej ocele. Doprajte vášmu interiéru toto elegantné svietidlo, či už v stojanovej alebo stolnej verzii!

ROZMERY

Š50 X H X V150 CM,

1.8 KG

MATERIÁLY

tienidlo z drevenej dýhy, čierne lakovaná železná trojnožka, 200 cm Čierny PVC kábel s nášľapným vypínačom, zdroj: E27, max. 13 W CFL

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_woodland floor lamp_roomfactory_Det1

Subtílna konštrukcia

dutchbone_woodland floor lamp_roomfactory_Det2

nášľapný vypínač

dutchbone_woodland floor lamp_roomfactory_Det3

tienidlo z drevenej dýhy

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!