Máme radosť, keď pri našej každodennej práci môžeme spriateleným subjektom pomôcť pri organizovaní rôznych zaujímavých podujatí. Jedným takým bol aj rozhovor s prezidentkou Slovenskej republiky Zuzanou Čaputovou. Podujatie sa konalo v krásnej historickej budove z druhej polovice 19. storočia s nezameniteľnou atmosférou, v bratislavskom Pistoriho paláci. Zúčastnilo sa ho približne 150 pozvaných hostí a organizované bolo v rámci platformy Real Woman Forum.

 

Zadaním pre toto podujatie bolo vytvoriť pohodlné a zároveň reprezentatívne sedenie na existujúcom pódiu. Pridanou hodnotou bol poctivý výber použitých materiálov, vďaka ktorým sa podarilo navodiť požadovanú atmosféru. Stoličky v zamatovom čalúnení v kombinácii farieb zelená a ružová tvorili základ celej scény. Pre pani prezidentku stolička MIA s podrúčkami pre pohodlný posed, pre hosťujúcu organizátorku večera stolička OMG bez podrúčok pre voľnejší pohyb.

dizajnove-sedenie

caputova-sediaca-na-stolicke

Ako odkladacie plochy pre občerstvenie a mikrofóny sme využili príručné stolíky v rôznych výškach. Obľúbený stolík z modelovej rodiny CUPID v medenom prevedení, dopĺňa set príručných stolíkov TRIP na subtílnej oceľovej podnoži. Doplnkové objekty pre dopovedanie farebnosti celej scény sú taburetky BUBBLY s detailom v mosadznom prevedení. Príjemnú atmosféru majú navodiť aj drevené boxy s dubovou dyhou, ktoré tvorili zadnú kulisu.

 

caputova-stretnutie

reprezentativne-sedenie

rozhovor-s-caputovou

 

Svetelnú atmosféru scény dotvárajú interiérové svietidlá v medenom prevedení. Dominantné svietidlo METAL BOW, ktoré má navodiť “pocit obývačky” svojou visutou konštrukciou supluje úlohu centrálneho zaveseného svietidla. Doplnené je dvojicou svietidiel s otáčavým tienidlom vo všetkých smeroch z modelovej rodiny READER. Zaujímavá je na týchto svietidlách je možnosť použitia stolného aj stojanového variantu. Teda možnosť použiť rôzne typy svietidiel, pri dodržaní jednotného dizajnu.

 

caputova-gratulacia

caputova-na-stolicke

rozhovor-s-prezidentkou

 

Páči sa Vám náš dizajnový nábytok? Tak prečo ho ešte nemáte?
Pozrite si našu najnovšiu kolekciu!

Určite máme niečo, čo pozdvihne Váš interiér na nový level. 🙂