Máme radosť, keď pri našej každodennej práci môžeme spriateleným subjektom pomôcť pri organizovaní rôznych zaujímavých podujatí. Jedným takým bol aj rozhovor s prezidentkou Slovenskej republiky Zuzanou Čaputovou. Podujatie sa konalo v krásnej historickej budove z druhej polovice 19. storočia s nezameniteľnou atmosférou, v bratislavskom Pistoriho paláci. Zúčastnilo sa ho približne 150 pozvaných hostí a organizované bolo v rámci platformy Real Woman Forum.

 

Zadaním pre toto podujatie bolo vytvoriť pohodlné a zároveň reprezentatívne sedenie na existujúcom pódiu. Pridanou hodnotou bol poctivý výber použitých materiálov, vďaka ktorým sa podarilo navodiť požadovanú atmosféru. Stoličky v zamatovom čalúnení v kombinácii farieb zelená a ružová tvorili základ celej scény. Pre pani prezidentku stolička MIA s podrúčkami pre pohodlný posed, pre hosťujúcu organizátorku večera stolička OMG bez podrúčok pre voľnejší pohyb.

stolicky caputova

caputova sediaca na stolicke

Ako odkladacie plochy pre občerstvenie a mikrofóny sme využili príručné stolíky v rôznych výškach. Obľúbený stolík z modelovej rodiny CUPID v medenom prevedení, dopĺňa set príručných stolíkov TRIP na subtílnej oceľovej podnoži. Doplnkové objekty pre dopovedanie farebnosti celej scény sú taburetky BUBBLY s detailom v mosadznom prevedení. Príjemnú atmosféru majú navodiť aj drevené boxy s dubovou dyhou, ktoré tvorili zadnú kulisu.

 

caputova na chodbe

caputova_roomfactory6

caputova sediaca

 

Svetelnú atmosféru scény dotvárajú interiérové svietidlá v medenom prevedení. Dominantné svietidlo METAL BOW, ktoré má navodiť “pocit obývačky” svojou visutou konštrukciou supluje úlohu centrálneho zaveseného svietidla. Doplnené je dvojicou svietidiel s otáčavým tienidlom vo všetkých smeroch z modelovej rodiny READER. Zaujímavá je na týchto svietidlách je možnosť použitia stolného aj stojanového variantu. Teda možnosť použiť rôzne typy svietidiel, pri dodržaní jednotného dizajnu.

 

caputova gratulacia

caputova na stolicke

rozhovor s prezidentkou

 

Páči sa Vám náš dizajnový nábytok? Tak prečo ho ešte nemáte?
Pozrite si našu najnovšiu kolekciu!

Určite máme niečo, čo pozdvihne Váš interiér na nový level. 🙂