Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

DREVENÁ KOMODA SIX

DREVENÁ KOMODA SIX | Dutchbone

Štýlová vintage drevená komoda z masívneho jedľového dreva

Aké tajomstvo skrýva drevená komoda s názvom Six, ktorá má očidivne dvanásť zásuviek? Odhalíme vám ho. Dizajnéri v Dutchbone boli nadšení rozčlenením tejto skrinky, ktorú objavili na ďalekom východe, no tieto zásuvky boli príliš malé. V spolupráci s remeselníkmi dospeli k ideálnemu riešeniu, dvanásť štýlových zásuviek spredu, šesť praktických a priestranných zásuviek vo vnútri! Tento kúsok z masívneho jedľového dreva vo vintage úprave nesmie chýbať vo vašom interiéri!

ROZMERY

Š40 X H150 X V84 CM,

32.5 KG

MATERIÁLY

Predné, bočné a vrchné dvere z masívneho jedľového dreva so starožitnou úpravou, Pevné zásuvky z jedľového dreva s oceľovými rukoväťami s vintage úpravu (vytvárajú optickú ilúziu 12 zásuviek) 6 MDF zásuviek, netkaná textília vo vnútri, železné nohy s práškovo nanesenou farbou, Max. zaťaženie: 60 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_six cabinet_roomfactory_Det1

oceľové rukoväte

dutchbone_six cabinet_roomfactory_Det2

stabilné kovové nohy

dutchbone_six cabinet_roomfactory_Det4

optická ilúzia 12tich priehradkov

dutchbone_six cabinet_roomfactory_Det5

jedľové drevo vo vintage úprave

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!