Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

Kovová skrinka Samuel

Kovová skrinka Samuel | WL-Living

Dizajnový stolík z jedľového dreva v železnom ráme

Konzolový stolík Samuel je určený pre milovníkov dizajnu, ktorí sa neboja odvážnych a netradičných riešení. Masívne jedľové drevo, z ktorého sú vyrobené zásuvky, dopĺňa opráškovaný železný rám a rukoväte. Kombinácia teplého prírodného materiálu a chladného kovu vytvára nadčasový estetický zážitok, ktorý bol zámerom holandského výrobcu. Ten myslel aj na jednoduché premiestnenie tohto dizajnového pomocníka a nohám tak „obul“ plastové kryty, chrániace vašu podlahu pred poškriabaním. Konzolový stolík vám svojou otvorenosťou poskytuje variabilitu pri umiestňovaní dekorácií a zároveň vám vo svojich dvoch zásuvkách umožní ukryť veci, ktoré majú ostať cudzím očiam utajené.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

spodná a vrchná polica z masívneho jedľového dreva, zásuvky z MDF dosiek s prednou časťou z jedľového dreva, oceľový rám a rukoväte so šedým práškovým nástrekom, plastové krytky na nohách, max. nosnosť: 50 kg

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_samuel-console-table_roomfactory_det1

praktické zásuvky

white-label-living_samuel-console-table_roomfactory_det2

železný rám a rukoväte

white-label-living_samuel-console-table_roomfactory_det3

masívne jedľové drevo

white-label-living_samuel-console-table_roomfactory_det4

dizajnové a praktické riešenie

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!