Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

KONFERENČNÝ STOLÍK JOY

KONFERENČNÝ STOLÍK JOY | WL-Living

Rustikálny konferenčný stolík z masívnych farebných lamiel

Kým ho vaša obývacia izba nezažije, nedozvie sa, čo jej vo svojom interiéri chýba! Reč je o konferenčnom stolíku Joy, ktorý si zamilujete na prvý pohľad. Radosť vyžarujúca spleť masívnych jedľových lamiel na báze MDF vytvára na stolovej doske veľkolepý vzor rybej kosti. Pestré prírodné farby lamiel uložených do šedého železného rámu dovolia dizajnovému stolíku, aby vo vašej obývačke naplno vynikol a aby svojím koncertom farieb pritiahol pozornosť už pri vstupe do miestnosti. Oddajte sa šantivej hre jasu a vzorov a pripravte sa na príval pozitívnej energie a radosti s elegantným stolíkom Joy vo vašom príbytku.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

30 mm stolná doska, masívne lamely z jedľového dreva na MDF doske, s povrchovou úpravou na vodnej báze v niekoľkých farbách, 20 mm oceľový rám so šedou práškovo nanesenou farbou, max. nosnosť: 60 kg

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_joy-coffee-table_roomfactory_det1

jedľové lamely

white-label-living_joy-coffee-table_roomfactory_det2

subtílny oceľový rám

white-label-living_joy-coffee-table_roomfactory_det3

harmonická kombinácia farieb

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!