Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

KONZOLOVÝ STOLÍK ROCCO

KONZOLOVÝ STOLÍK ROCCO | Dutchbone

Robustný a zároveň elegantný konzolový stolík do predsiene

O tom, že protiklady sa priťahujú, svedčí aj podoba konzolového stola Rocco. Konštrukcia z liateho hliníka je doplnená mramorovou doskou, vďaka čomu sála zo stolíka vznešená elegancia v odtieni prirodzenosti. Pozitívna iskra, ktorou vás tento dizajnový prvok zasiahne, k sebe priláka rovnako nevšedné doplnky, ktoré sa na jej povrchu rýchlo udomácnia. Môžete ho oživiť svojimi obľúbenými dekoráciami, aby ste sa mohli oddať pohľadu na nadčasový kútik, v ktorom sa bude váš konzolový stolík hrdo vynímať.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

15 mm mramorová stolná doska, hliníkové nohy s práškovo nanesenou farbou, max. nosnosť 50 kg, Pozn.: MRAMOR JE PRÍRODNÝ PRODUKT A PRETO SA MÔŽE LÍŠIŤ VO FARBE A JE CITLIVÝ NA ZAFARBENIE

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_rocco-console-table_roomfactory_Det1

elegantný top

dutchbone_rocco-console-table_roomfactory_Det2

prírodný mramor

dutchbone_rocco-console-table_roomfactory_Det3

robustné nohy

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!