Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

SET PRÍRUČNÝCH STOLÍKOV JOY

SET PRÍRUČNÝCH STOLÍKOV JOY | WL-Living

Drevené príručné stolíky s dvojnásobnou rustikálnou radosťou

Radosť, nadčasovosť a eleganciu, ktoré prináša séria stolíkov Joy, sa rozrástla o set príručných stolíkov. Harmonická kombinácia farieb roštov na báze MDF pôsobí povzbudivo aj na unavenú dušu s nádejou na prežitie harmonických okamihov v dobrej nálade. Prémiové opracovanie dizajnových stolíkov umocňuje aj kvalitný práškový nástrek kovovej konštrukcie. Povrchová úprava stolovej dosky na báze vody umožní ich bezhraničnú variabilitu pri situovaní v interiéri. Zároveň garantuje aj trvácnosť príručných stolíkov v prípade, že budú slúžiť ako odkladací priestor pre vaše rastliny či nápoje. Neváhajte popustiť uzdu svojej fantázii a objavte čaro, moderných konferenčných stolíkov. Dajte im šancu, aby zveľadili váš príbytok.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

30 mm stolná doska, masívne lamely z jedľového dreva na MDF doske, s povrchovou úpravou na vodnej báze v niekoľkých farbách, 16 mm oceľový rám so šedou práškovo nanesenou farbou, max. nosnosť: 50 kg každý

AUTOR

WL-LIVING

kľúčové vlastnosti

white-label-living_joy-side-table_roomfactory_det1

praktický set

white-label-living_joy-side-table_roomfactory_det2

harmonická kombinácia farieb

white-label-living_joy-side-table_roomfactory_det3

jedľové lamely

white-label-living_joy-side-table_roomfactory_det4

subtílny oceľový rám

O výrobcovi

Produkty pod značkou WL-Living sú veľmi obľúbené vďaka filozofii kreatívneho dizajnu za dostupné ceny.
Dovážame ich z Holandska, takže v nich cítiť jemný nádych Škandinávie, avšak prezentujú prierez modelov z celého sveta. Vyznačujú sa kvalitnými a originálnymi materiálmi, pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!