Oživte svoj interiér betónom v doplnkoch!

Nadčsový a minimalistický vzhľad betónu posúva jeho využitie za hranice betónovej podlahy či venca pri stavbe domov a budov a postupne si nachádza svoje miesto aj v interiérových dekoráciách či doplnkoch do bytu. Vďaka svojej robustnosti a unikátnemu vzhľadu sa stáva obľúbeným prvkom nielen v industriálne ladenom priestore, ale aj v útulne zariadených príbytkoch. Že neveríte?

 

betonove-hodiny

 

Dizajnové betónové hodiny Clockies ELEMENTS

Hodiny Clockies so štrukturovaným povrchom ciferníka sú výbornou ukážkou využitia betónu v interiéri. Sú zhotovené zo starostlivo vyberaných vstupných surovín, akými sú špeciálna betónová zmes s obsahom portlandského cementu, kremičitého piesku, vody a farebných pigmentov.
Základným geometrickým tvarom pre nástenné hodiny Elements je kruh. Ten sa v závislosti od veľkosti priestoru, v ktorom bude umiestnený, vyrába v troch veľkostiach priemerov. Nadčasový design ciferníka bez čísel je umocnený ručičkami z dreva alebo hliníka.

 

dizajnove-hodiny-clockies

 

Stolové hodiny TOUCH

Funkčným doplnkom vášho interiéru sa môžu stať aj stolové hodiny Touch. Nechajte ich vyniknúť na poličke, nočnom stolíku alebo ich zaveste na stenu. Vďaka ich precíznemu detailnému spracovaniu sa stanú neodmysliteľnou súčasťou vášho interiéru na veľmi dlhé obdobie. Zaujímavým detailom je vyvážená povrchová štruktúra betónu. Všimnite si pomer medzi hladkými a poréznymi plochami. Takéto kvalitné spracovanie napovedá o vyspelosti samotného výrobcu a jeho remeselnej zručnosti. Betón, podobne ako víno, alebo kvalitné syry, má svoju fázu výroby, liatia do formy a zrenia. Hodiny Clockies vyzdvihujú betón, ako krásny prírodný materiál.

 

 

moderne-hodiny

 

 

 

Bytové doplnky a ich farba

To, ako na nás priestor pôsobí, je odrazom jeho atmosféry a dokáže ovplyvniť aj našu náladu. Vedieť správne kombinovať farby a určiť dominantný alebo doplnkový odtieň je umenie. Či už máte radi jemné, decentné odtiene alebo výrazné, extravagantné kombinácie, výber farby by mal vždy zohľadňovať veľkosť interiéru, ako aj prísun denného svetla a dopad slnečných lúčov do miestnosti.
Nebojte sa experimentovať a do svojho interiéru zakomponovať unikátne betónové hodiny Clockies vo farbe podľa vášho výberu.

 

 

clockies-interier

 

hodiny-na-stenu-moderne

 

 

 

 

Objavte aj naše ostatné dizajnové hodiny v kreatívnom dizajne!