Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€
Poradenstvo od architektov
Showroom v Bratislave
Prihlásiť Prihlásiť
Nákupný košík 0
Doprava zadarmo pri nákupe nad 89€
14. 02. 2019 • Architekti radia

Betónové hodiny CLOCKIES

Oživte svoj interiér betónom v doplnkoch! Nadčsový a minimalistický vzhľad betónu posúva jeho využitie za hranice betónovej podlahy či venca pri stavbe domov a budov a postupne si nachádza svoje miesto aj v interiérových dekoráciách či doplnkoch do bytu. Vďaka svojej robustnosti a unikátnemu vzhľadu sa stáva obľúbeným prvkom nielen v industriálne ladenom priestore, ale aj v útulne zariadených príbytkoch. Že neveríte?

Betónové hodiny CLOCKIES

Betón hodiny clockies elements


Dizajnové betónové hodiny Clockies ELEMENTS

Hodiny Clockies so štrukturovaným povrchom ciferníka sú výbornou ukážkou využitia betónu v interiéri. Sú zhotovené zo starostlivo vyberaných vstupných surovín, akými sú špeciálna betónová zmes s obsahom portlandského cementu, kremičitého piesku, vody a farebných pigmentov.
Základným geometrickým tvarom pre nástenné hodiny Elements je kruh. Ten sa v závislosti od veľkosti priestoru, v ktorom bude umiestnený, vyrába v troch veľkostiach priemerov. Nadčasový design ciferníka bez čísel je umocnený ručičkami z dreva alebo hliníka.

Clockies hodiny Roomfactory

Stolové hodiny TOUCH

Funkčným doplnkom vášho interiéru sa môžu stať aj stolové hodiny Touch. Nechajte ich vyniknúť na poličke, nočnom stolíku alebo ich zaveste na stenu. Vďaka ich precíznemu detailnému spracovaniu sa stanú neodmysliteľnou súčasťou vášho interiéru na veľmi dlhé obdobie. Zaujímavým detailom je vyvážená povrchová štruktúra betónu. Všimnite si pomer medzi hladkými a poréznymi plochami. Takéto kvalitné spracovanie napovedá o vyspelosti samotného výrobcu a jeho remeselnej zručnosti. Betón, podobne ako víno, alebo kvalitné syry, má svoju fázu výroby, liatia do formy a zrenia. Hodiny Clockies vyzdvihujú betón, ako krásny prírodný materiál.

 Dizajnové hodiny Clockies

Bytové doplnky a ich farba

To, ako na nás priestor pôsobí, je odrazom jeho atmosféry a dokáže ovplyvniť aj našu náladu. Vedieť správne kombinovať farby a určiť dominantný alebo doplnkový odtieň je umenie. Či už máte radi jemné, decentné odtiene alebo výrazné, extravagantné kombinácie, výber farby by mal vždy zohľadňovať veľkosť interiéru, ako aj prísun denného svetla a dopad slnečných lúčov do miestnosti.
Nebojte sa experimentovať a do svojho interiéru zakomponovať unikátne betónové hodiny Clockies vo farbe podľa vášho výberu.

Clockies dizajnové hodiny Roomfactory


Objavte aj naše ostatné dizajnové hodiny v kreatívnom dizajne!

Páčil sa Vám náš článok?
Neváhajte ho zdielať so svojimi priateľmi.

Z našej ponuky

Clockies Elements ´50 nástenné hodiny
199 €
Clockies Elements ´70 nástenné hodiny
299 €
Clockies Elements ´30 nástenné hodiny
129 €
Clockies Touch stolné hodiny
65 €

Inšpirujte sa

Zuiver novinky – leto 2019 na Roomfactory.sk
Architekti radia
Zuiver novinky – leto 2019 na Roomfactory.sk
Betónové hodiny CLOCKIES
Architekti radia
Betónové hodiny CLOCKIES
NESEDA - fantastická slovenská stolička
Architekti radia
NESEDA - fantastická slovenská stolička
Controller: 0.097395896911621 | Run time: 0.10740995407104