Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

STOJANOVÁ LAMPA ARCHER

STOJANOVÁ LAMPA ARCHER | Dutchbone

Nadčasová lampa do obývačky s kvalitným remeselným opracovaním

Stojaca lampa Archer dopĺňa rad rovnomenných produktov visiacich lámp v industriálnom šate. Perforovaný šesťhran poskytuje útočisko tienidlu lampy uloženej na kovovej trojnožke, ktorej hra svetla a vzorov zaplní miestnosť od podlahy až po strop. Zladené trio veľkostí vás zároveň presvedčí, že svietidlá do obývačky neslúžia len na vytvorenie večernej atmosféry, ale vyniknú aj ako nadčasový doplnok, ktorý oživí moderný priestor vášho interiéru.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

perforované, odnímateľné železné tienidlo s práškovo nanesenou farbou, vnútorná časť zo železnej sieťoviny, železná podstava s práškovo nanesenou farbou, 120 cm PVC kábel so spínačom, zdroj: E27, max. 40 watt žiarovka,max. 15 watt úsporná žiarovka, max. 4 watt LED, trieda energetickej úspornosti: A++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_archer-floor-lamp_roomfactory_det1

perforované tienidlo

dutchbone_archer-floor-lamp_roomfactory_det2

subtílne nohy

dutchbone_archer-floor-lamp_roomfactory_det3

štýlový doplnok

dutchbone_archer-floor-lamp_roomfactory_det4

dostupné v troch veľkostiach

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!