Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÁ LAMPA ARCHER

ZÁVESNÁ LAMPA ARCHER | Dutchbone

Interiérové svietidlo s nádychom priemyselného dizajnu

Moderné svietidlá do obývačky v sebe kombinujú prvky nadčasovosti a elegancie a prizývajú vás spoznávať ich čaro a krásu. Tajomstvo ukryté v detailoch vám odhalí aj svetlo závesnej lampy Archer, ktoré sa svojím netradičným dizajnom stane pascou pre oči. Železný šesťhran vonkajšej „klietky“ tvorený pravidelnými otvormi sa stáva ochrancom zlatistého vnútorného tienidla dekorovaného množstvom nepatrných dierok, ktorých kombinácia tak vytvára unikátnu hru vzorov ako stvorenú pre večer v dobrej nálade. Pre dokonalú atmosféru vám ho ponúkame hneď v dvoch veľkostiach, ktorých atraktívne spojenie nechá vyniknúť plnú krásu tohto harmonického páru.

ROZMERY

Š X H X V CM,

KG

MATERIÁLY

perforované, železné tienidlo s práškovo nanesenou farbou, vnútorná časť zo železnej sieťoviny s práškovo nanesenou farbou, 150 cm PVC kábel, zdroj: E27, max. 40 watt žiarovka,max. 15 watt úsporná žiarovka, max. 4 watt LED, trieda energetickej úspornosti: A++ - E

AUTOR

DUTCHBONE

kľúčové vlastnosti

dutchbone_archer-pendant-lamp_roomfactory_det1

odolná práškovo nanesená farba

dutchbone_archer-pendant-lamp_roomfactory_det2

dve veľkosti

dutchbone_archer-pendant-lamp_roomfactory_det3

precízne prevedenie

dutchbone_archer-pendant-lamp_roomfactory_det4

perforované tienidlo

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!