Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

ZÁVESNÉ SVIETIDLO TAN

ZÁVESNÉ SVIETIDLO TAN | Dutchbone

Závesné svietidlo s tienidlom z ratanu v prírodnom štýle

V Dutchbone cítili potrebu pridať svietidlo Tan do svojej zbierky. Prečo? Niekedy sa zdajú byť objímky pre žiarovky nepodstatné, preto sa vraciame k podstate lampy. Tan je zamerané na túto časť, a objímka tu tvorí vačšinu tela tohto svietidla. Tienidlo z pravého ratanu ideálne zapadne do vášho interiéru a dodá mu prírodný nádych.

ROZMERY

Š6 X H X V150 CM,

0.4 KG

MATERIÁLY

rattanový držiak žiaroviek na ráme železného drôtu, Čierny železný kryt, 12 x 2,5 cm (Ø x V), 100 cm čierny PVC kábel s nastaviteľnou výškou, zdroj: E27, max. 40 w žiarovka, max. 13 w úsporná žiarovka, max. LED 5 w, energetická trieda: A ++ - E

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_tan_roomfactory_Det2

pletený rattanový držiak

dutchbone_tan_roomfactory_Det1

kábel s nastaviteľnou výškou

dutchbone_tan_roomfactory_Det3

štýlové, minimalistické tienidlo

dutchbone_tan_roomfactory_Det4

dve farebné prevedenia

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!