Showroom:

Grösslingová 58, 811 09 Bratislava

VEŠIAK NA CHODBU LUCIUS

VEŠIAK NA CHODBU LUCIUS | Dutchbone

Priestranný a štýlový vešiak na oblečenie vo vintage dizajne

Nieje veľa priestranných a štýlových vešiakov na kabáty, preto sa v Dutchbone rozhodli jeden vytvoriť. Lucius je voľne stojaci kúsok poskytujúcim miesto pre 11 kabátov, tašiek, či iných kusov oblečenia. Vezmite si k tomu police, skladovacie boxy a zistíte že Lucius obsiahne všetky vaše vonkajšie potreby vo veľkom štýle. Jeho čierna kovová konštrukcia prichádza s patinovaným vzhľadom pre dosiahnutie dokonalého vintage vzhľadu!

ROZMERY

Š41 X H104 X V182 CM,

13.5 KG

MATERIÁLY

železná konštrukcia s čiernou, práškovo nanesenou farbou, starožitnou povrchovou úpravou a hrdzavým vzhľadom, 6 veľkých a 5 malých háčikov, 2 police, 2 odnímateľné skladovacie boxy, Max. zaťaženie: 20 kg

AUTOR

dutchbone

kľúčové vlastnosti

dutchbone_lucius coat rack_roomfactory_Det1

11 háčikov na zavesenie

dutchbone_lucius coat rack_roomfactory_Det2

s policami a boxami na uloženie

dutchbone_lucius coat rack_roomfactory_Det3

vintage úprava

dutchbone_lucius coat rack_roomfactory_Det4

2 odnímateľné skladovacie boxy

O výrobcovi

Dutchbone je značka orientovaná na globálne inšpirované interiéry. Výrobky s dušou, s podpisom. Produkty sú precízne zbierané na cestách celým svetom. Inšpirované farbami konkrétnej krajiny. Portfólio značky je kombináciou remesiel a priemyslu. Cenovo dostupné modely, ktorá sa stále vyvíjajú. Či už žijete v podkroví v New Yorku, v hausbóte v Amsterdame, alebo niekde v prírode, sme si istí, že Dutchbone má niečo vpráve pre Vás.

Môžeme Vám poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!